Nie minął miesiąc od premiery Star Wars Jedi: Ocalały, a my dostaliśmy bardzo informacje, że kolejna gra w uniwersum Gwiezdnych wojen zadebiutować może znacznie szybciej, niż można było się spodziewać.

Kiedy gra od Ubisoft?

Rewelacje na ten temat przyniósł nam portal Kotaku, którego przecieki z zakresu tematyki gamingowej często okazywały się prawdziwe. Twierdzi on, powołując się na anonimowe źródła zbliżone do studia, że Ubisoft ma nadzieję, iż gra ukaże się jeszcze w tym roku podatkowym (kończy się on w marcu 2024) i okaże się największym sukcesem studia, który nie należy do serii Assassin’s Creed. Francuskiemu producentowi gier bardzo by się on przydał, bowiem ostatniego roku z pewnością nie może on zaliczyć do udanych.

Ale czy plany Ubisoftu są realne, skoro poza mglistymi zapowiedziami, nie dostaliśmy jeszcze nic? Wydaje się to wątpliwe, zresztą Kotaku powołuje się też na dwa kolejne, niezależne źródła, które twierdzą, że plany, by gra ukazała się na początku przyszłego roku są prawdopodobnie zbyt ambitne i jej premiera zostanie zapewne przesunięta na kolejny rok podatkowy, który trwa od kwietnia 2024 do marca 2025.

Gra od Ubisoft

Przypomnijmy, że z wcześniejszych doniesień wiemy, że w grze oczekiwać możemy w pełni otwartego świata podobnego do tego w No Man’s Sky. Gracze będę mogli podróżować między wieloma światami, które będą wręcz pękać w szwach od różnych aktywności. Jednak to historia ma być tym, co uczyni grę niezapomnianą, a gracze sami decydować będą o tym, jaką ścieżkę obierze ich bohater.

Więcej na temat gry

A oto inne doniesienia na temat projektu Ubisoftu:

Źródło: link.