Nie ulega wątpliwości, że wśród fanów Gwiezdnych Wojen jest też niemało miłośników gier. A ci, odkąd rozpoczęła się era Disney’a, nie byli, delikatnie mówiąc, rozpieszczani. Dla wielu oba Battlefronty okazały się produkcjami poniżej oczekiwań, a poza nimi nie było nic. Na szczęście na horyzoncie pojawił się Fallen Order, a my mamy niebawem dowiedzieć się dużo więcej na temat tej gry.

Fallen Order na Celebration 2019

Od pewnego czasu wiemy już, że Star Wars Jedi: Fallen Order pojawi się już tej jesieni. Ale wszyscy chcemy jakiś konkretnych informacji czy też materiałów wideo, które przybliżą nam nieco tę produkcję. Na szczęście niebawem się doczekamy. Wszystko za sprawą zbliżającego się Star Wars Celebration 2019, gdzie 13 Kwietnia, EA oraz Respawn Entertaiment na specjalnym panelu mają pokazać nam konkrety odnośnie tej produkcji. Trailer? Gameplay? Z pewnością. Miejmy tylko nadzieję, że będzie to naprawdę dobra produkcja. Electronic Arts nie cieszy się zbytnio dużą popularnością, za to Respawn na pewno stanie na wysokości zadania. Jedną z podstaw by sądzić, że będzie to świetna produkcja z dobrą fabułą może świadczyć udział w produkcji pewnego jegomościa…

Chris Avellone potwierdził zakończenie prac przy produkcji!

Tak, dobrze przeczytaliście. Chris Avellone jeden z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych scenarzystów gier komputerowych, który w swym dorobku ma takie tytuły jak: Star Wars: Knights of the Old Republic II – The Sith Lords, Dying Light 2, Fallout 2, Fallout: New Vegas, Prey, Icewind Dale i wiele innych, zaserwuje nam świetną opowieść! I tego, myślę, możemy być pewni. Jeśli jeszcze reszta elementów będzie współgrała z fabułą gry, to coś czuje, że nareszcie dostaniemy porządną produkcję w świecie Gwiezdnych Wojen. Coś, na co fani czekają od dawna.

Więcej o Star Wars Jedi: Fallen Order

Jeśli interesuje was temat nadchodzącej gry, z pewnością zechcecie przeczytać także te artykuły:

Źródło: link.