Już tylko nieco ponad dwa tygodnie dzielą nas od premiery nowego serialu animowanego Star Wars: Resistance, a dziś, dzięki niemieckiemu portalowi Jedi-Bibliothek.de poznaliśmy tytuły pierwszych czterech odcinków.

Kolejne tytuły odcinków Star Wars Resistance

Już wcześniej dowiedzieliśmy się, że premierowy, podwójny odcinek będzie zatytułowany Rekrut (The Recruit). A oto tytuły trzech kolejnych (polskie tłumaczenia nie są oficjalne):

S01E02 – Potrójna ciemność (The Triple Dark)

S01E03 – Paliwo dla ognia (Fuel for the Fire)

S01E04 – Wysoka wieża (The High Tower)

Na tym etapie, nie znając kompletnie fabularnego kontekstu, trudno cokolwiek wywnioskować na podstawie tych tytułów, ale zapewne po premierze serialu będziemy w stanie domyślić się czegoś więcej.

STAR WARS RESISTANCE

Na koniec przypomnijmy, że dziejący się 6 miesięcy przed wydarzeniami z Przebudzenia MocyStar Wars: Resistance opowiada historię Kazuda Xiono, młodego pilota zrekrutowanego przez Ruch Oporu i przydzielonego do super tajnej misji szpiegowania rosnącego w siłę Najwyższego Porządku. Serial zadebiutuje 7 października na Disney Channel (w USA), a niedługo później na Disney XD (reszta świata). Poza stałą obsadą w serialu pojawią się także gwiazdy z filmów, Gwendoline Christie oraz Oscar Isaac.

WIĘCEJ O STAR WARS RESISTANCE

Oto inne informacje o nadchodzącym serialu:

Źródło: link.