Gwiezdne Wojny to nie tylko poważna literatura dla starszych fanów. Co zaoferować można najmłodszym sympatykom uniwersum? Bogatą i idealną ofertę dla nich znajdziemy u wydawnictwa AMEET, gdzie do wyboru mamy kolorowanki, wyklejanki, zbiory plakatów czy książeczki LEGO Star Wars. Tytuły, przy których świetnie bawić będzie się dziecko w każdym wieku, a których stale przybywa. Poniżej prezentujemy zapowiedzi dwóch nowych pozycji, nawiązujących do Ostatniego Jedi, których premiery spodziewać możemy się w pierwszych miesiącach 2018 roku.

STAR WARS – PLAKATY DO KOLOROWANIA Z NAKLEJKAMI

Star Wars™. Plakaty do kolorowania z naklejkami

Opis ze strony wydawcy: Koloruj i stwórz MEGAplakat z bohaterami filmu Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi. Przedstawiciele Najwyższego Porządku i Ruchu Oporu staną się dzięki Tobie jeszcze barwniejszymi postaciami. Po drugiej stronie plakatu znajdziesz ciekawe informacje o odwiecznym konflikcie nękającym galaktykę oraz ciekawe grafiki do kolorowania. To nie wszystko, czeka na Ciebie prawdziwy hit w postaci czterech GIGAnaklejek. Możesz nimi udekorować pokój i poczuć się jak w kwaterze dowodzenia. Kto wie, może Rey i Chewie wpadną z niespodziewaną wizytą?

Tytuł znajdziemy pod adresem: ameet.pl/produkt/star-wars-plakaty-do-kolorowania-z-naklejkami

STAR WARS – MOC ŁAMIGŁÓWEK

Star Wars™. Moc Łamigłówek

Opis ze strony wydawcy: Młody Padawanie – bohaterowie filmu Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi zapraszają Cię do rozwiązywania łamigłówek z odległej galaktyki. W ich towarzystwie będziesz zdobywał kolejne stopnie wtajemniczenia. Z każdą stroną czekają na Ciebie coraz trudniejsze szyfry, labirynty i inne zadania godne prawdziwego Jedi – krok po kroku udoskonalisz swoje umiejętności. Ćwicz Moc swego umysłu!

Tytuł znajdziemy pod adresem: www.ameet.pl/produkt/star-wars-moc-lamiglowek

Wychowujecie kolejne pokolenie Jedi.. to znaczy nowych fanów? Jeśli tak to polecamy idealne dla dzieci w ich wieku tytuły.

Źródło: link.