Już wkrótce poznamy historie zaprezentowane w komiksach zaplanowanych na styczeń oraz luty. Teraz wydawnictwo Marvel ogłosiło plany komiksowe na marzec 2018 roku! Fani komiksów i Odległej Galaktyki na pewno nie będą zawiedzeni. Komiksy Star Wars na marzec to przede wszystkim kolejne numery głównych serii Darth Vader oraz Star Wars. Oprócz nich wydane zostaną kolejne numery innych serii (Doctor Aphra i Poe Dameron) oraz drugi zeszyt komiksowej adaptacji powieści pt. Thrawn.

7 marca

STAR WARS # 44

MARVEL ZAPOWIEDZIAŁ KOMIKSY STAR WARS NA MARZEC!

Okładka komiksu Star Wars # 44

Scenariusz: Kieron Gillen

Rysunki: Salvador Larroca

Okładka: David Marquez

Oficjalny opis: REBELIA POTRZEBUJE WŁAŚNIE CIEBIE! Imperium odbiera nam wszystko! Naszą wolność, naszą godność, nasze nadzieje, a niektórym, nawet życie. Rebelia walczy o wolność w galaktyce. Jednak potrzebujemy Ciebie! Dołącz do Rebelii już dziś!

14 marca

STAR WARS: DARTH VADER # 13

MARVEL ZAPOWIEDZIAŁ KOMIKSY STAR WARS NA MARZEC!

Okładka komiksu Star Wars: Darth Vader # 13

Scenariusz: Charles Soule

Rysunki: Guiseppe Camuncoli

Okładka: Guiseppe Camuncoli

Oficjalny opis: Podczas gdy Imperium trzyma całą galaktykę w garści, na planecie Mon Cala słychać pomruki buntu. Do rozwiązania problemu został wydzielony Darth Vader ze swoją Inkwizycją oraz sam Wilhuff Tarkin.

STAR WARS: THRAWN # 2 (z 6)

MARVEL ZAPOWIEDZIAŁ KOMIKSY STAR WARS NA MARZEC!

Okładka komiksu Star Wars: Thrawn # 2

Scenariusz: Jody Houser

Rysunki: Luke Ross

Okładka: Paul Renaud

Oficjalny opis: Mitt’hraw’nuruodo, lepiej znany jako porucznik Thrawn z Imperium Galaktycznego, ukończył Akademię Imperialną z najwyższymi możliwymi ocenami, a także przydzielono mu osobistego asystenta, Ensign’a Eli Vanto, ale to nie znaczy, że wszyscy w Imperium chcą, aby mu się udało. Napięcia sięgają szczytów Imperium, a Thrawn wciąż pokonuje nowych wrogów.

21 marca

STAR WARS # 45

MARVEL ZAPOWIEDZIAŁ KOMIKSY STAR WARS NA MARZEC!

Okładka komiksu Star Wars # 45

Scenariusz: Kieron Gillen

Rysunki: Salvador Larroca

Okładka: David Marquez

Oficjalny opis z numeru # 44: REBELIA POTRZEBUJE WŁAŚNIE CIEBIE! Imperium odbiera nam wszystko! Naszą wolność, naszą godność, nasze nadzieje, a niektórym, nawet życie. Rebelia walczy o wolność w galaktyce. Jednak potrzebujemy Ciebie! Dołącz do Rebelii już dziś!

STAR WARS: POE DAMERON # 25

MARVEL ZAPOWIEDZIAŁ KOMIKSY STAR WARS NA MARZEC!

Okładka komiksu Star Wars: Poe Dameron # 25

Scenariusz: Charles Soule

Rysunki: Angel Unzueta

Okładka: Phil Noto

Oficjalny opis: To koniec pewnej ery dla Poego Damerona. Podczas gdy Ruch Oporu i Najwyższy Porządek są na kursie kolizyjnym, a misja odnalezienia Lor San Tekki zmierza ku końcowi, siła przeznaczenia pociąga Poego ku przebudzeniu.

28 marca

STAR WARS: DOCTOR APHRA # 18

MARVEL ZAPOWIEDZIAŁ KOMIKSY STAR WARS NA MARZEC!

Okładka komiksu Star Wars: Doctor Aphra #18

Historia: Remastered, Part V

Scenariusz: Simon Spurrier oraz Kieron Gillen

Rysunki: Emilio Laiso

Okładka: Ashley Witter

Oficjalny opis: Triple Zero szantażuje Doctor Aphrę i ta musi wykonywać kolejne misje dla jego syndykatu zbrodni. Ale to nie znaczy, że po drodze nie może się dobrze bawić i trochę narozrabiać. Szczególnie jeśli ową zabawą jest infiltrowanie rebelianckiej bazy treningowej… A rozrabianie może oznaczać, że Ahpra stanie na przeciw osławionej rebeliantki, samej Hery Syndulli.

Tak oto prezentują się komiksy Star Wars na marzec 2018 roku. Propaganda Rebelii oraz skupienie się na ich wojsku? Komiksowy debiut Tarkina i jego współpraca z Vaderem przeciwko Rebeliantom? Thrawn rzeźbiący swoją legendę? Coraz bliższe zakończenie serii Poe Dameron? Hera Syndulla kontra Doctor Aphra? Komiksy Star Wars na marzec zapowiadają się świetnie!

A Wy, na które wydarzenie czekacie najbardziej?

 

Źródło: link.