Mijające tygodnie to dosłowny wysyp materiałów oficjalnych, jak i wycieków związanych ze zbliżającą się dużymi krokami premierą Ostatniego Jedi. W tym informacyjnym chaosie można by prawie zapomnieć o innym filmie, nad którym obecnie pracuje ekipa z Lucasfilm, czyli historia „dalej bez tytułu” o młodym Hanie Solo. W swoich mediach społecznościowych reżyser Ron Howard pochwalił się kilkoma wartymi uwagi materiałami, które prezentujemy poniżej.

/Uwaga, tekst zawierać może SPOILERY, także dalej czytacie na własną odpowiedzialność./

Na udostępnionych nagraniach widzimy wrak małego pojazdu, prawdopodobnie jakaś wersja skutera rakietowego, a także plan zdjęciowy z odleglejszej perspektywy. Jak można się domyślać, filmiki ukazują pustynną planetę, którą widzieliśmy już wcześniej na zdjęciach z różnych wycieków.

 

Barwna kolacja

Poza tymi nagraniami Ron Howard podzielił się również za pomocą Twittera i Instagrama zdjęciami wykwintnej kolacji, na której możliwe, że gościć będzie młody Han Solo. Trzeba przyznać, że wygląda to bardzo egzotycznie. Poza tym reżyser pokazał, że każdy aktor na planie jest dla niego ważny, nawet jeśli jest baryłkowatym droidem.

Niezatytułowany jeszcze film o młodym Hanie Solo, którego gra Alden Ehrenreich, trafi do kin 25 maja 2018 roku.