Do sieci wycieka coraz więcej materiałów związanych w filmem The Last Jedi, w tym także oczywiście nowe zabawki. Tym razem znów dostaliśmy coś, co zdradzać może niesamowicie istotne szczegóły nadchodzącego filmu.

/Uwaga, tekst zawierać może SPOILERY, także dalej czytacie na własną odpowiedzialność./

Mowa o zabawkowym BB-8, który rozkłada się i przeistacza w salę tronową czy może raczej audiencyjną Najwyższego Wodza Snoke’a.

Pierwszą rzeczą, jaką zdradza nam owa zabawka, jest możliwy wzrost Snoke’a, przynajmniej w porównaniu do jego gwardzistów. Ci ostatni, jak wiadomo, nie są niziołkami, a więc przywódca Najwyższego Porządku jest naprawdę ogromnej postury, jednak daleko mu do skali hologramu, za jakim się krył w Przebudzeniu Mocy.

Kolejne zdjęcie, przedstawiające rozszerzoną wersję powyższego zestawu może być największym spoilerem, jaki prawdopodobnie widzieliśmy dotychczas. Przedstawia on bowiem Rey walczącą ze szturmowcami. Czy może to oznaczać, że finałowe sceny filmu rozgrywać się będą w siedzibie Snoke’a?

Jak myślicie – możliwe jest, by ta para starła się w epickim pojedynku? A może jeszcze na to za wcześnie i Snoke to dla Rey za wysokie progi (nie mylić z porgami ;)).