Jeśli zastanawialiście się kiedykolwiek, co działo się między wydarzeniami z Powrotu Jedi, a Przebudzenia Mocy, najnowsza powieść wydana nakładem wydawnictwa Uroboros – Więzy krwi – przyniesie odpowiedzi, na które tak czekaliście. A jeśli jeszcze nie mieliście okazji zaopatrzyć się w książkę, mamy dla was jeszcze lepszą wiadomość! Otóż w naszym najnowszym konkursie mamy do wygrania:

3x książka Więzy krwi

Przy takiej okazji forma konkursu nie może być inna, niż wybory! Podobnie jak mieszkańcy Odległej Galaktyki i senat Nowej Republiki musicie opowiedzieć się za partią Centrystów i ich kandydatem Ransolmem Casterfo, lub też stanąć za Leią Organą i partią Populistów.

Głosy należy oddać za pośrednictwem Facebooka w taki sposób:
1. Polubić wskazany post na Facebooku (o ten >>) odpowiednią emotikoną/reakcją (Like – Leia i Populiści, Love – Ransolm i Centryści);
2. Na początku komentarza, napisać wybrany przez siebie typ;
3. A następnie napisać uzasadnić, czym wybrany kandydat (lub kandydatka) zdobył wasz głos.

Wśród wszystkich prawidłowych zgłoszeń wybierzemy te, które spodobają nam się najbardziej, a autorów (lub autorki) nagrodzimy. Konkurs trwa od 24.07.2017, do 13.08.2017.

Laureatami konkursu zostali:

Mateusz Sołkowicz
Szymon Bolimowski
Paweł Skowroński

Regulamin konkursu

1. Organizatorem konkursu jest wydawca serwisu starwars.pl, a sponsorem wydawnictwo Uroboros.
2. Konkurs skierowany jest do wszystkich pełnoletnich internautów lub osób powyżej 14 roku życia za zgodą prawnych opiekunów.
3. W konkursie wezmą udział wszyscy, którzy od 24.07.2017, do 13.08.2017 wykonają zadanie konkursowe.
4. Sprawy nieuregulowane regulaminem konkursu rozstrzygają organizatorzy.
5. Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo zmian niniejszego regulaminu.
6. Finał konkursu odbędzie się 15.08.2017, a laureatów wyłoni jury powołane przez organizatora wybierając najbardziej interesujące komentarze spośród wszystkich poprawnie zgłoszonych do konkursu.
7. Nagrody w konkursie to 3x książka Więzy krwi.
8. Administratorem danych osobowych zbieranych i przetwarzanych w ramach niniejszego Konkursu jest Organizator – PPHU Pole Position. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne dla realizacji prawa do nagród.
9. Informacja o Laureacie będzie dostępna na stronie starwars.pl oraz na profilu facebookowym portalu, a zwycięzca powiadamiany będzie w odpowiedzi do swego komentarza.
10. By ubiegać się o nagrodę należy:

1. Polubić wskazany post na Facebooku (o ten >>) odpowiednią emotikoną/reakcją (Like – Leia i Populiści, Love – Ransolm i Centryści);
2. Na początku komentarza, napisać wybrany przez siebie typ;
3. A następnie napisać uzasadnić, czym wybrany kandydat (lub kandydatka) zdobył wasz głos.

Jeden uczestnik może pozostawić tylko jeden komentarz. Laureatów konkursu wyłoni jury nagradzając najbardziej interesujące i/lub oryginalne wypowiedzi.
11. Na podstawie bezwzględnie obowiązujących przepisów Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r.o ochronie danych osobowych, Uczestnicy Konkursu mają prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz zgłoszenia żądania zaprzestania ich przetwarzania. Prawo to może być wykonywane poprzez przesłanie odpowiedniego wniosku w formie pisemnej na adres: PPHU Pole Position, ul. Ściegiennego 69/4, 30-809 Kraków.
12. Uczestnik jest zobowiązany niezwłocznie powiadomić Organizatora o zmianie adresu lub innych danych podanych w formularzu rejestracyjnym. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za podanie przez Uczestnika Konkursu niewłaściwego adresu, lub innych danych uniemożliwiających jego identyfikację dla celów wyłonienia zwycięzcy i/lub wręczenia nagród.
13. Dane osobowe Uczestników Konkursu będą przetwarzane przez PPHU Pole Position z siedzibą w Krakowie, ul. Ściegiennego 69/4. Po wykonaniu wszystkich czynności związanych z realizacją Konkursu, wszelkie dane osobowe Uczestników, którzy wzięli udział w Konkursie, zostaną poddane anonimizacji, z wyjątkiem sytuacji, w których dane osobowe Zwycięzców z mocy prawa podlegają archiwizacji (rozliczenie podatkowe).