Wydawnictwo Marvel zaskoczyło fanów (nie wszystkich pozytywnie) ujawniając elektryzujące fanów informacje jeszcze przed Star Wars Celebration, na którym przecież będą mieli swój panel.

Pierwsza z nich upubliczniona mogła zostać przez pomyłkę, bowiem szybko została usunięta z oficjalnej strony wydawnictwa. Być może miało to związek z jej bardzo kontrowersyjnym charakterem. Otóż były to strony z nadchodzącego, trzynastego numeru serii Poe Dameron, na których widzimy głównego bohatera całującego się z mężczyzną!

Od chwili premiery Przebudzenia Mocy trwały spekulacje na temat orientacji seksualnej najlepszego pilota Ruchu Oporu, a teraz najwyraźniej dostajemy definitywną odpowiedź w tej kwestii.

A Wy co o tym myślicie?

O ile pierwsza informacja fanów może podzielić, o tyle druga na szczęście powinna ich zjednoczyć, bowiem nie wyobrażam sobie, by ktoś mógł nie być zadowolony z faktu pojawienia się komiksowej serii pt. Boba Fett!

komiks Boba Fett

Czy oznacza to, że kultowy łowca nagród przeżył bliskie spotkanie z sarlacciem? Niekoniecznie, bowiem nie mamy informacji, w jakim okresie jego życia toczyć się będzie akcja. Na ten moment wiadomo jedynie, że scenariuszem zajmie się Jason Aaron, a o stronę graficzną zadba Marco Checchetto.

Numer pierwszy serii Boba Fett zadebiutować ma w sierpniu tego roku.