Już w tę niedzielę (2.04) kolejny odcinek serialu Star Wars RebelianciGłowica bojowa na Disney XD emitowana będzie o godzinie 9:30.

Głowica bojowa (ang. Warhead) to dwunasty odcinek trzeciego sezonu Star Wars Rebelianci. Jego amerykańska premiera odbyła się 14 stycznia 2017 roku.

Głowica Bojowa na Disney XD

Scena z Star Wars Rebelianci, Głowica bojowa.

Opis odcinka

Nowy droid przybywa do rebelianckiej bazy, lecz nie jest tym, czym się wydaje…

Jest to odcinek, który koncentruje się na postaci Zeb’a i droidach wchodzących w skład załogi Ducha. Co ciekawe w początkowych założeniach miał być to odcinek poświęcony Zebowi i Rexowi. Oczywiście jest to typowy filler, jednak jak dla mnie był całkiem interesującym odcinkiem.

Recenzja odcinka

Jeśli chodzi o odcinki takie, jak ostatni, czyli bez żadnego wpływu na główną oś fabularną, zawsze mam mieszane uczucia. Z jednej strony to miła odskocznia od wielkich konfliktów, tym bardziej, że małe „wojenki”, potrafią być równie zajmujące. Z drugiej jednak strony, często ma się poczucie straconego czasu i jałowości danego „zapychacza”. Dlatego o sukcesie lub porażce takich odcinków często decydują detale i jak by to powiedzieli komentatorzy sportowi – „dyspozycja dnia”. 

Jest to fragment recenzji tego odcinka, którą znajdziecie TUTAJ.

Głowica Bojowa na Disney XD

Scena z Star Wars Rebelianci, Głowica bojowa.

Oczywiście zapraszamy na naszego Twittera, gdzie pod hasztagiem #StarWarsRebeliaci, na bieżąco komentujemy odcinek.

Obejrzycie odcinek Star Wars Rebelianci, Głowica bojowa na Disney XD?