Dokładnie za dwa miesiące, czyli 29 sierpnia będzie miała miejsce światowa premiera 3. sezonu serialu Star Wars: Rebels na Blu-Ray oraz DVD.

Poza wszystkimi dwudziestoma dwoma odcinkami sezonu trzeciego, na płytach znajdziemy także sporo ciekawych dodatków. Wśród nich będzie dodatek znany już z poprzednich wydań, czyli wszystkie odcinki Rebels Recon, ale także nowości, jak chociażby komentarze ekipy pracującej nad serialem. Ten pierwszy dodatek, wraz z dodatkiem „Sojusz Rebeliantów” skupiającym się na powiązaniach pomiędzy Rebeliantami, a filmem Rogue One, znajdą się zarówno w wersji DVD, jak i Blu-Ray. Pozostałe znaleźć będzie można tylko w wydaniu Blu-Ray.

A oto lista wszystkich dodatków:

Powrót na Mandalor

Dowiedz się, jakie miejsce Imperium przewidziało dla Mandalor. Oraz przekonaj się, czy Sabine uda się zjednoczyć jej lub przeciwko siłom imperium.

Thrawn: Odrodzenie legendy

Przekonaj się, jak znaczącą postacią dla całego uniwersum jest Thrawn, oraz jaka może być jego przyszłość.

Uczniowie i wyrzutki: Kenobi i Maul

Prześledź cała historię konfliktu dwójki zaciekłych wrogów i dowiedz się, czemu nadszedł czas, by ich konflikt wreszcie się zakończył.

Pierwszy rebeliant: Saw Gerrera powraca

Oto pierwszy rebeliant. W tym ekskluzywnym, rozszerzonym materiale Forest Whitaker o postaci, w którą wciela się w serialu rebelianci oraz filmie Łotr 1.

Pięć audio komentarzy

Usłyszymy Dave’a Filoniego (Executive Producer), Justina Ridge’a (Supervising Director), Kilian Plunkett (Art Director), Keitha Kellogga (Animation Supervisor) oraz Joela Arona (CG Supervisor: Lighting & FX).

Sojusz Rebeliantów

Dowiedz się, jak zawiązanie się Sojuszy Rebeliantów w serialu powiązane jest z filmem Łotr 1, oraz jakie fabularne możliwości daje przed sezonem 4.

Rebels Recon

Dzięki tym napakowanym informacjami podsumowaniom poszczególnych odcinków będziemy mieć możliwość zajrzenia za kulisy ich powstawania.

Niestety nie znamy jeszcze daty polskiego wydania 3. sezonu rebeliantów na DVD i Blu-Ray, ale jak tylko zostanie ona podana, z pewnością was o tym poinformujemy.

A jeśli interesuje was więcej szczegółów wydania amerykańskiego, zapraszamy do oglądania najnowszego odcinka The Star Wars Show, gdzie temat ten był poruszany: