Jak pamiętamy z ostatnich informacji odnośnie zmian w grze mobilnej Galaxy of Hereoes, luty miał być miesiącem Ciemnej Strony Mocy. I rzeczywiście jest! A zapowiedzi nie były tylko chytrym sposobem, by zatrzymać sympatyków szwarc charakterów w grze!

Zaczynając od najważniejszej wiadomości. Galaxy of Heroes za nic ma kanon. W tej grze znajdziecie bohaterów zarówno z nowego kanonu, jak i Legend. Zapowiedziana została postać, którą każdy fan EU zapewne kojarzy. Nikt inny, jak sam Darth Nihilus! Osobiście już nie mogę doczekać się jego pojawienia i jestem niezmiernie ciekaw, jakim wachlarzem umiejętności będzie dysponował.

Należy też wspomnieć, że Kylo Ren jest postacią miesiąca i za codzienne logowania można zdobyć shardy do tej postaci. Powiązane jest to dodatkowo ze zmianami w umiejętnościach tej postaci. Zmian doczekały się: Ragged cut, Lash out, Outrage i Unstoppable (gra jest w języku angielskim, dlatego nie widzę sensu w tłumaczeniu nazw umiejętności).

Ragged cut – od teraz ulepszenie Omega tej umiejętności oprócz zwiększenia obrażeń o 15%, dodaje szansę na przedłużenie debuffów oraz nakłada na atakowaną postać odporność na leczenie.

Lash out – od teraz przyznaje Zemstę, ale po ulepszeniu Omega oprócz dodatkowej tury Zemsty, uzyskujemy również +15% obrażeń.

Outrage – od teraz umiejętność ta oszałamia przeciwnika, jeżeli Kylo posiada pełne zdrowie, oraz ulepszenie Zeta sprawia, że zadaje o 15% więcej obrażeń, oraz regeneruje osłonę równą zadanym obrażeniom.

Unstroppable – od teraz Kylo gromadzi atak i obronę ilekroć otrzyma obrażenia. Dodatkowo każdy debuff sprawia, że gromadzi on coraz więcej prędkości. Oprócz tego zmniejsza obrażenia w czasie, które może otrzymać ta postać. Co się stanie jak ulepszymy do poziomu Omega tą umiejętność? Kylo będzie zadawał obrażenia w czasie na dwie tury za każdym razem użycia specjalnej umiejętności.

Oprócz samego Kylo Rena, zmian doczekali się również Oficer, Szturmowiec i Pilot TIE Najwyższego Porządku. Wszystko oczywiście ma na celu polepszenie ich szans w walce.

Z pełną listą zmian można oczywiście zapoznać się tutaj.

Oprócz tego, w tym tygodniu rusza 3 i 4 część eventu poświęconego Krennicowi i jego Deathrooperom. Jesteście gotowi na kolejne akcje przeciw Rebelii?

Pojawiła się również miła informacja dla tych, którzy nadal nie odblokowali Mistrza Yody albo Imperatora Palpatina. Od teraz eventy z nimi będą odbywały się naprzemiennie co miesiąc, trwając po siedem dni.

A Wy jak sądzicie? Zmiany w postaciach Najwyższego Porządku były konieczne czy raczej zakończą się nerfami w niedługim czasie? Też nie możecie się doczekać Darth Nihilusa? Obstawiam, że jego unikatowa umiejętność będzie powiązana z głodem!