Gry mobilne mają to do siebie, że rozpieszczają graczy licznymi update’ami i eventami. Ledwo dzisiaj wystartował event, gdzie można odblokować Cassiana Andora, a już zapowiedziany jest kolejny powiązany z Rogue One! Tym razem jednak nie będziemy walczyć o kolejną postać z najnowszego filmu, ale o statek. Tak, zapowiedziany event dotyczy niczego innego jak U-Winga! Ale nie byle jakiego. Będzie można złożyć eskadrę statków, gdzie będą dwa U-Wingi. Oprócz wcześniejszego U-Winga Bistana dodany został właśnie U-Wing Cassiana, zaczyna się zabawa!

Oprócz tego twórcy gry, opierający się na wiadomościach od graczy postanowili nieco odmienić postać, która występował w Przebudzeniu Mocy. Finn doczekał się pewnych zmian.

  1. Finn zadaje teraz więcej dodatkowych obrażeń od podstawowego ataku.
  2. Zwiększyły się szanse na ujawnienie i oszałamianie wrogów za pomocą umiejętności Takedown.
  3. Hold The Line teraz zwiększa leczenie punktów życia Finna oraz Poe. Dodatkowo ulepszenie materiałem Omega dla tej umiejętności daje Finn zdolność zdjęcia wszystkich debuff’ów z swojej drużyny.
  4. Na koniec umiejętność „Balanced Tactics”została przerobiona, aby przyznawać więcej ofensywy i jeszcze więcej obrony.

Tak samo jak w przypadku Boby Fetta, tak Finn po reweroku będzie postacią, której shardy będzie można zdobyć logując się codziennie w styczniu.

A Wy już czekacie na odblokowanie nowego U-Winga i stworzeniu eksadry Łotrów z dwoma takimi statkami? A może odświeżacie właśnie swój skład Ruchu Oporu wraz z nowym Finnem?

Dajcie znać w komentarzach! 😉