W Galaxy of Heroes co i rusz pojawiają się nowe postacie. Przed eventami, które wprowadziły do gry Darth Nihilusa, mieliśmy dwa pomniejsze, które również dodały do gry dwie postacie ciemnej strony mocy. Sith Trooper oraz Sith Assasin. To jednak nie koniec nowych postaci w grze. Pojawił się właśnie nowy droid, ale nie byle jaki. Sam Chopper! Jak też wiadomo dzięki Australii, gdzie już mamy marzec, będzie on również bohaterem miesiąca, dlatego logując się codziennie w marcu, będzie można zyskać za darmo jego shardy.

Spekulacje.

Skoro pojawił się Chopper, to co z resztą postaci z animowanego serialu Rebelianci? Tego nie wiadomo, ale prawdopodobnie będzie można niedługo spotkać całą ekipę Ducha w grze. W jakiej formie zostanie dodany do gry Kanan? Mam nadzieję, że już bez wzroku. Agent Kallus zapewne również jak w przypadku gry Force Arena zasili szeregi Imperium. Choć sam chętniej zobaczyłbym jak zostanie zaadaptowany do gry Zeb i Sabine, bo mogą to być bardzo ciekawe postacie, z czego Lassat na 90% byłby tankiem.

Koniec spekulacji.

Przedstawienie postaci:

Darth Nihilus – Lord of Hunger

  • Ceaseless Craving – podstawowa umiejętność, która zdemuje wszystkie buffy z atakowanego przeciwnika.
  • Drain Force – zadaje specjalne obrażenia wszystkim przeciwnikom i ma szanse na zwiększenie cooldownów o 1, a za każdy zwiększony umiejętność Annihilate ma zmniejszony cooldown o 1. Słodko!
  • Annihilate – prawdziwa perełka i kwintesencja tej postaci. Startuje od razu z cooldownem, który wynosi 8 tur. Hola, hola, dlaczego? Dlatego, ze ta umiejętność nie może zostać uniknięta oraz natychmiastowo pokonuje przeciwnika.
  • Lord of Hunger – (umiejętność lidera) Sithowie z jego drużyny zyskują zarówno atak jak i kradzież życia… Ale tracą za to osłonę i zyskują maksymalną ilość życia. Jednakże wszelkie uzdrawiające efekty poza kradzieżą życia nie wpływają na poziom ich zdrowia.
  • Wound in the Force – postać ta ma szanse na początku każdej tury zadać obrażenia w czasie na dwie tury przeciwnikowi, który nie ma żadnych debuffów na sobie, jeżeli wszyscy mają to przyznawane są losowemu przeciwnikowi.

Przetestowałem tą postać i jest zacna. Na szczęście doprowadzenie jej do zadowalającego poziomu zajmie trochę czasu, dlatego na Squad Arenie nie trzeba się jeszcze obawiać spamu teamów Sithów, choć niebawem pewnie zaczną się pojawiać coraz częściej.

Sugerowany squad dla Darth Nihilusa? Darth Nihilus (L), Darth Vader, Darth Maul, Darth Sidious, Sith Trooper/Royal Guard jak dla mnie takie zestawienie sprawdza się najlepiej.

A Wy już graliście Lordem Głodu? Jak wasze wrażenia odnośnie tej postaci wyciągniętej do gry prosto z Legend? I na pojawienie się kogo z Rebeliantów liczycie najbardziej? Dajcie znać w komentarzach!