Przebudzenie Mocy na DVD, na Blu-ray, w steelbooku, a nawet na VHS. Najnowszą odsłonę Gwiezdnej Sagi posiadać można i oglądać na każdym niemal nośniku. Ale jak widać włodarze Disney’a zawsze znajdą coś, co skutecznie skłoni fanów do wydania kilku kolejnych kredytów. Tym razem kusić nas będę kolekcjonerskim wydaniem Blu-ray 3D, które będzie od listopada bieżącego roku.

AVCO_3D_pack_shot

Oczywiście wydane zawierać będzie sporo ciekawych dodatków. Oto ich lista:

Komentarze J.J. Abramsa – Słynny reżyser-wizjoner wpuści nas do swojej głowy opowiadając o złożonych, kreatywnych wyborach, których musiał dokonywać podczas tworzenia pierwszego filmu w nowej trylogii Star Wars.

Foley: Opowieść dźwiękowa – Artyści z Foley, wśród których znajdziemy zarówno starych wyjadaczy, jak i młode talenty jednoczą się, by dodać głębi Przebudzeniu Mocy idealnie parując dźwięki z akcją filmu.

Tak brzmi Ruch Oporu – Usłyszycie jak kultowe dźwięki wykorzystane w Przebudzeniu Mocy wprowadzają Gwiezdną Sagę na nowe tory.

Usunięte sceny – Oto prezentowane po raz pierwszy sceny, które ostatecznie nie pojawiły się w filmie.

Ubierając Galaktykę – Twórca kostiumów Michael Kaplan opowiada, jak kostiumy z Oryginalnej Trylogii zostały przekształcone, by przemawiać do nowego pokolenia.

Złomiarka i Szturmowiec: Rozmowa z Daisy Ridley i Johnem Boyega – Dwie nowe gwiazdy dzielą się swymi wrażeniami z pracy na planie, która okazała się przygodą ich życia.

Wewnątrz zbroi – Fascynująca wycieczka po niezwykłym uzbrojeniu i sprzęcie oglądanym w Przebudzeniu Mocy.

Klasyczne dodatki – bonusy znane z kwietniowego wydania.

IMG_5530

Na ten moment nie znamy jeszcze daty polskiej premiery wydania (amerykańska 15 listopada), ani jego ceny, ale z pewnością wielu fanów zapragnie dołączyć tę edycję do swych domowych filmotek.