Poniższy konkurs, jest konkursem naprawdę wyjątkowym, bowiem nagrody, którą możecie w nim zgarnąć nie znajdziecie nigdzie indziej i za żadne pieniądze nie jesteście w stanie kupić. Jedyna możliwość na jej zdobycie, to dostają ją od nas!

Zastanawiacie się pewnie, co jest tak niezwykłe i wyjątkowe?

Jest to unikalny, spersonalizowany adres mailowy w domenie @starwars.pl!

Marzy Wam się mail [email protected]? Nie ma sprawy!

Albo po prostu [email protected]? Zrobione!

Może być nawet [email protected] – nie oceniamy.

Wybór należy do Was, a wszystko to oczywiście bez żadnego spamu i na zawsze!

A co należy zrobić, by być jedną z zaledwie kilku osób na świecie z takim fajnym adresem? Jest to i proste i trudne zarazem, bo wystarczy, że pokażecie nam, że naprawdę pragniecie takiego adresu całym swoim jestestwem. A konkretnie? Konkretnie to stwórzcie coś, co pomoże nam promować najlepszy adres w polskich internetach – starwars.pl. Może być to jakieś ciekawe hasło czy slogan promocyjny, może być fajna grafika czy zdjęcie, może być rękodzieło, a jeśli czujecie się na siłach możecie nawet wystawić monodram. Innymi słowy macie absolutną wolność artystyczną.

A kiedy już coś stworzycie, to albo dzielicie się tym na Facebooku w komentarzu do grafiki konkursowej (tutaj >>), albo też przesyłacie maile na adres [email protected], aczkolwiek jeśłi wrzucicie na FB, duża ilość Polubień może pomóc Waszej sprawie. I to w sumie tyle! Konkurs trwa do końca lipca (31.07), a my mamy do rozdania trzy adresy (ale jeśli poziom zgłoszeń będzie bardzo wysoki, nic nie stoi na przeszkodzie, by rozdać więcej.

OTO LAUREACI KONKURSU:

Bernard Szukiel

Łukasz Matelski

Paul Kafka

A oto pełny regulamin konkursu:
1. Organizatorem i sponsorem konkursu jest wydawca serwisu starwars.pl.
2. Konkurs skierowany jest do wszystkich pełnoletnich internautów lub osób powyżej 14 roku życia za zgodą prawnych opiekunów.
3. W konkursie wezmą udział wszyscy, którzy od 14.07.2016 do 31.07.2016 wykonają zadanie konkursowe.
4. Sprawy nieuregulowane regulaminem konkursu rozstrzygają organizatorzy.
5. Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo zmian niniejszego regulaminu.
6. Finał konkursu odbędzie się 1.08.2016, a laureatów spośród wszystkich prawidłowych zgłoszeń konkursowych, wytypuje jury powołane przez organizatora.
7. Nagrodami w konkursie są trzy adresy mailowe w domenie @starwars.pl.
8. Administratorem danych osobowych zbieranych i przetwarzanych w ramach niniejszego Konkursu jest Organizator – PPHU Pole Position. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne dla realizacji prawa do nagród.
9. Informacja o wyłonionych laureatach będzie dostępna na stronie starwars.pl oraz na profilu facebookowym portalu.
10. By wziąć udział w konkursie należy stworzyć hasło reklamowe, grafikę promocyjną, filmik, czy dowolną inną kreację, która może być wykorzystana do promocji portalu starwars.pl, następnie przesyłacie ją na maila [email protected] lub udostępniacie w komentarzu do zdjęcia konkursowego (tutaj>>). Nagrodzona zostaną najlepsze i najbardziej kreatywne, naszym zdaniem, prace. UWAGA! Wszelkie prace zgłoszone do konkursu przechodzą na własność organizatora i może on z nich dowolnie korzystać.
11. Na podstawie bezwzględnie obowiązujących przepisów Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r.o ochronie danych osobowych, Uczestnicy Konkursu mają prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz zgłoszenia żądania zaprzestania ich przetwarzania. Prawo to może być wykonywane poprzez przesłanie odpowiedniego wniosku w formie pisemnej na adres: PPHU Pole Position, ul. Ściegiennego 69/4, 30-809 Kraków.
12. Uczestnik jest zobowiązany niezwłocznie powiadomić Organizatora o zmianie adresu lub innych danych podanych w formularzu rejestracyjnym. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za podanie przez Uczestnika Konkursu niewłaściwego adresu, lub innych danych uniemożliwiających jego identyfikację dla celów wyłonienia zwycięzcy i/lub wręczenia nagród.
13. Dane osobowe Uczestników Konkursu będą przetwarzane przez PPHU Pole Position z siedzibą w Krakowie, ul. Ściegiennego 69/4. Po wykonaniu wszystkich czynności związanych z realizacją Konkursu, wszelkie dane osobowe Uczestników, którzy wzięli udział w Konkursie, zostaną poddane anonimizacji, z wyjątkiem sytuacji, w których dane osobowe Zwycięzców z mocy prawa podlegają archiwizacji (rozliczenie podatkowe).