Dlaczego robimy to, co robimy? Dlaczego tworzymy starwars.pl? Odpowiedzią oczywistą jest – bo kochamy Gwiezdne Wojny. Jednak o ile jest to odpowiedź prawdziwa, to bynajmniej nie kompletna. Najwłaściwiej byłoby bowiem powiedzieć, że kochamy Gwiezdne Wojny, a miłość tę chcemy dzielić z podobnymi nam zapaleńcami i pasjonatami, czyli z Wami. Dlatego też moim marzeniem jest, by każdy z Was aktywnie uczestniczył w życiu starwars.pl, dzieląc się w komentarzach Waszymi opiniami i przemyśleniami.

I ja rozumiem, że nie każdy ma ochotę, czy potrzebę się uzewnętrzniać, ale czasami naprawdę warto się przełamać. A by Wam w tym pomóc, postanowiliśmy zapewnić Wam świetną motywację w postaci nagród! Dlatego też do rozdania mamy:

3x najnowsza książka Star Wars – Dziedzic Jedi

STARWARS_DziedzicJedi_mala

Najnowsza powieść w świecie Star Wars nie trafiła jeszcze oficjalnie do sprzedaży, a u nas, dzięki wydawnictwu Uroboros, jest do wygrania już teraz (a tutaj możecie przeczytać jej recenzję>>)!

Fajnie? No pewnie, że fajnie! Tym bardziej, że zadanie konkursowe jest łatwe, proste i przyjemne. Wystarczycie, że zostawicie nam swój komentarz. Dotyczyć on może dowolnego tekstu, a pozostawiony może być zarówno tutaj, jak i na Facebooku, aczkolwiek prosimy Was o nie dublowanie komentarzy, bo nie zależy nam na ilości, a raczej na jakości. Książką nagrodzimy 3 najciekawsze, najzabawniejsze, najinteligentniejsze, no takie w ogóle NAJ komentarze. Oczywiście do konkursu dopuszczamy wiele komentarzy tego samego autora, wręcz do tego zachęcamy. Aczkolwiek pamiętajcie, nie zależy nam na komentarzach samych w sobie, a raczej na tym, by poznawać Wasze zdanie na wszelkie, związane ze Star Wars tematy.

A jeśli spodoba Wam się taka forma konkursu, bo uczynimy z niego konkurs nieustający (oczywiście cały czas pojawiać się też będą konkursy okazjonalne), w którym nagrody rozdawać będziemy raz w miesiącu czy raz w tygodniu. Ale na razie mamy obecny konkurs, który potrwa aż do 3 sierpnia, czyli do oficjalnej premiery Dziedzica Jedi na polskim rynku. A zatem do dzieła!

OTO LAUREACI KONKURSU:

Sławomir Doroszko

Jerzy Grajdek

Weronika Markus

A by było już w pełni oficjalnie, oto regulamin:
1. Organizatorem konkursu jest wydawca serwisu starwars.pl, a sponsorem wydawnictwo Uroboros.
2. Konkurs skierowany jest do wszystkich pełnoletnich internautów lub osób powyżej 14 roku życia za zgodą prawnych opiekunów.
3. W konkursie wezmą udział wszyscy, którzy od 19.07.2016 do 3.08.2016 wykonają zadanie konkursowe.
4. Sprawy nieuregulowane regulaminem konkursu rozstrzygają organizatorzy.
5. Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo zmian niniejszego regulaminu.
6. Finał konkursu odbędzie się 4.08.2016, a laureatów wyłoni jury powołane przez organizatora wybierając najbardziej interesujące komentarze spośród wszystkich, które zostaną pozostawione w portalu starwars.pl lub na jego profilu facebookowym w okresie trwania konkursu.
7. Nagrody w konkursie to 3x książka Dziedzic Jedi.
8. Administratorem danych osobowych zbieranych i przetwarzanych w ramach niniejszego Konkursu jest Organizator – PPHU Pole Position. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne dla realizacji prawa do nagród.
9. Informacja o wyłonionych Laureatach będzie dostępna na stronie starwars.pl oraz na profilu facebookowym portalu, a zwycięzcy powiadamiani będą w odpowiedziach do swoich komentarzy.
10. By ubiegać się o nagrodę wystarczy skomentować dowolny artykuł w portalu starwars.pl lub dowolny wpis na jego profilu facebookowym w okresie trwania konkursu. Jeden uczestnik może pozostawić dowolną ilość komentarzy, jednak może wygrać tylko jedną nagrodę. Laureatów konkursu wyłoni jury nagradzając najbardziej interesujące i/lub oryginalne wypowiedzi.
11. Na podstawie bezwzględnie obowiązujących przepisów Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r.o ochronie danych osobowych, Uczestnicy Konkursu mają prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz zgłoszenia żądania zaprzestania ich przetwarzania. Prawo to może być wykonywane poprzez przesłanie odpowiedniego wniosku w formie pisemnej na adres: PPHU Pole Position, ul. Ściegiennego 69/4, 30-809 Kraków.
12. Uczestnik jest zobowiązany niezwłocznie powiadomić Organizatora o zmianie adresu lub innych danych podanych w formularzu rejestracyjnym. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za podanie przez Uczestnika Konkursu niewłaściwego adresu, lub innych danych uniemożliwiających jego identyfikację dla celów wyłonienia zwycięzcy i/lub wręczenia nagród.
13. Dane osobowe Uczestników Konkursu będą przetwarzane przez PPHU Pole Position z siedzibą w Krakowie, ul. Ściegiennego 69/4. Po wykonaniu wszystkich czynności związanych z realizacją Konkursu, wszelkie dane osobowe Uczestników, którzy wzięli udział w Konkursie, zostaną poddane anonimizacji, z wyjątkiem sytuacji, w których dane osobowe Zwycięzców z mocy prawa podlegają archiwizacji (rozliczenie podatkowe).