Już jutro czeka nas finałowy odcinek pierwszego sezonu rewelacyjnego serialu Andor, jednak i dzień później fanów Gwiezdnych wojen czeka nie lada gratka.

Andor na FOX

Już 24 listopada stacja FOX wyemituje dwa pierwsze odcinki serialu, który do tej pory dostępny był wyłącznie dla subskrybentów Disney+. Dzięki temu Andor będzie miał szansę dotrzeć do znacznie szerszego grona odbiorców.

Stacja FOX wyemituje pierwsze dwa odcinki serialu wyłącznie 24 listopada od godziny 20:50. Osoby, które zainteresują się losami bohaterów „Andora”, będą mogły obejrzeć pozostałe odcinki w Disney+. W ten wyjątkowy listopadowy wieczór na platformie Disneya będą już dostępne wszystkie odcinki serialu. Emisja na kanale FOX zbiega się w czasie z premierą finałowego odcinka w Disney+, która odbędzie się dzień wcześniej na platformie.

Diego Luna powraca jako Cassian Andor, a dołączają do niego członkowie obsady: Genevieve O’Reilly, Stellan Skarsgård, Adria Arjona, Denise Gough, Kyle Soller, Fiona Shaw, Forest Whitaker i Andy Serkis. Producentami wykonawczymi są Kathleen Kennedy, Tony Gilroy, Sanne Wohlenberg, Diego Luna i Michelle Rejwan. Tony Gilroy jest także twórcą i showrunnerem.

Emisja na FOX będzie też dobrym pretekstem (choć wcale go przecież nie potrzebujemy), by wrócić do serialu i obejrzeć go raz jeszcze w całości. My na pewno to zrobimy.

Źródło: link.