Portal StarWarsNewsNet podzielił się ostatnio ciekawą plotką. Otóż przygotowywany ma być aktorski serial o Calu Kestisie.

Serial o Calu Kestisie

Gwiazdą produkcji miałby być oczywiście Cameron Monaghan, który wcielił się w młodego Jedi w grze Jedi: Upadły Zakon, a do roli powróci w jej kontynuacji zatytułowanej Jedi: Ocalały.

Biorąc po uwagę, że pierwsza odsłona gry spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem przez fanów, a historia Cala nie została zamknięta, to serial taki byłby jak najbardziej rozsądnym posunięciem.

Co więcej, doniesienia, na które powołuje się portal SWNN wspominają też o tym, że Cameron Monaghan popisał już kontrakt na powrót do roli Cala Kestisa w serialu aktorskim. Produkcja trafiłaby oczywiście na platformę Disney+, jednak na ten moment nie podana została żadna, nawet przybliżona data. Oczywiście sensownym posunięciem wydawałaby się premiera serialu w niedużym odstępie czasu od premiery gdy Star Wars Jedi: Ocalały, jednak zważywszy na to, że zadebiutować ma ona w 2023 roku, rozwiązanie takie wydaje się nierealne.

Tak czy inaczej, bardzo chętnie zobaczylibyśmy Cala Kestisa także w serialu i mamy nadzieję, że doniesienia się potwierdzą. A Wam podoba się pomysł na taką produkcję?

Źródło: link.