Już niedługo dowiemy się, co Marvel przyszykował dla nas na lipiec i sierpień, a tymczasem oto komiksy Star Wars na wrzesień 2022.

7 września

Star Wars #27

Okładka komiksu Star Wars #27

Scenariusz: Charles Soule
Rysunki: Andrés Genolet
Okładka: E.M. Gist
Oficjalny opis: Para podwójnych agentów Szkarłatnego Świtu wykradła największy sekret Imperium i próbuje dostarczyć go do Sojuszy Rebeliantów, by znaleźć tam schronienie. Jednak Imperium doskonale wie, co wykradli i ich tropem podążą cała Imperialna Marynarka.

14 września

Bounty Hunters #27

Okładka komiksu Bounty Hunters #27

Scenariusz: Ethan Sacks
Rysunki: Paolo Villanelli
Okładka: Guiseppe Camuncoli
Oficjalny opis: T’onga i jej łowcy nagród desperacko potrzebują kredytów, dlatego też podejmują się bardzo niebezpiecznego zlecenia od Pyke’ów. Ale czy Tasu Leech jest gotowy stawić czoła Kanjiklubowi? Tymczasem Valance podejmuje decyzję, która zmieni wszystko.

Obi-Wan #5 (z 5)

Okładka komiksu Obi-Wan #5

Scenariusz: Christopher Cantwell
Rysunki: Adrian Melo
Okładka: Phil Noto
Oficjalny opis: Piaskowa burza, które uziemiła Obi-Wana zaczyna słabnąć, więc odkłada on swoje dzienniki, tylko po to by na pustkowiach Jundland odkryć coś nieoczekiwanego – oddział szturmowców, który ewidentnie wpadł w zasadzkę. Ale jeden z jego członków wciąż ma szansę na przeżycie. Czy Obi-Wan zaryzykuje wszystko, by pomóc imperialnemu szturmowcowi, tylko dlatego, że tak bardzo przypominają mu oni klony, z którymi służył lata wcześniej?

21 września

Darth Vader #27

Okładka komiksu Darth Vader #27

Scenariusz: Greg Pak
Rysunki: Rafaele Ienco
Okładka: Rahzzah
Oficjalny opis: Współpraca Dartha Vadera z Sabé zawsze zdawała się skazana na katastrofę. W końcu jak długo Mroczny Lord Sithów może być w stanie porozumieć się z idealistyczną dwórką Padmé Amidali? Dlatego też, gdy stają do ostatniej walki ze skorumpowanym imperialnym gubernatorem, będzie to zapewne ostatni raz, gdy walczą ramię w ramię.

The Mandalorian #3 (z 8)

Okładka komiksu The Mandalorian #3

Scenariusz: Rodney Barnes
Rysunki: Georges Jeanty
Okładka: David Baldeón
Oficjalny opis: Poobijany Mandalorianin wraca do Klienta, by odebrać nagrodę i leczyć rany. Pojawiają się jednak komplikacje, a proste z pozoru zadanie staj się bardziej niebezpieczne, niż ktokolwiek mógł przypuszczać.

Star Wars: Visions #1

Okładka komiksu Star Wars: Visions #1

Scenariusz: Takashi Okazaki
Rysunki: Takashi Okazaki
Okładka: Takashi Okazaki
Oficjalny opis: Takashi Okazaki kontynuuje opowieść o Roninie z rewelacyjnego odcinka The Duel wchodzącego w skład antologii Star Wars: Visions. Połączenie Gwiezdnych wojen z klimatem feudalnej Japonii nigdy jeszcze nie wyglądało tak dobrze!

28 września

Doctor Aphra #24

Okładka komiksu Doctor Aphra #24

Scenariusz: Alyssa Wong
Rysunki: Minkyu Jung
Okładka: Rickie Yagawa
Oficjalny opis: Sana Starros zrobi wszystko, by uratować Doktor Aphrę, co prowadzi jej i ją ekipę w znane skąd inąd miejsce, gdzie spotkają dwójkę starych znajomych. Ale na pewno nie będzie to przyjacielskie spotkanie.

Han Solo & Chewbacca #6

Okładka komiksu Han Solo & Chewbacca #6

Scenariusz: Mark Guggenheim
Rysunki: David Messina
Okładka: Phil Noto
Oficjalny opis: Chewie trafił na więzienną planetę Gulhadar, a jego współwięźniami są Maz Kanata oraz Boba Fett. Ale co stało się z Sokołem Millennium?

Nooo, tym razem to chyba nawet najwięksi malkontenci nie mają na co narzekać, bo komiksy Star Wars na wrzesień 2022 wyglądają naprawdę okazale.

Źródło: link.