Maj to miesiąc Gwiezdnych wojen, nic więc dziwnego, że Wydawnictwo Olesiejuk zaplanowało w tym czasie premierę swojej kolejnej powieści. 18 maja na półkach zadebiutuje drugi tom Dynastii Thrawna zatytułowany Wyższe dobro autorstwa Timothy’ego Zahna. Książka jest już dostępna w przedsprzedaży na stronie Świata Książki. Poniżej znajdziecie szczegóły nadchodzącego wydania:

https://www.dressler.com.pl/images/product/big/big/9/3/9788382620139.jpg

Dynastia Thrawna. Wyższe dobro

W drugim tomie trylogii autorstwa Timothy’ego Zahna Thrawn wraz ze swoimi sojusznikami stara się za wszelka cenę ochronić dynastię Chissów przed nieznanym wrogiem.

Dzięki niedawnemu triumfowi Thrawna Chissowie odnieśli zwycięstwo, a rodzina Mitthów okryła się chwałą. Prawdziwe zagrożenie dla Dynastii nie zostało jednak zlikwidowane. Wrogowie nie wysyłają żadnych gróźb, nie stawiają ultimatum, nie gromadzą okrętów na skraju Chaosu… Ich broń to uśmiechy i hojność – podarunki bez konieczności rewanżu, bezinteresowne usługi… Dochodzi do rozmaitych incydentów, które – choć pozornie bez znaczenia – mogą stanowić preludium do zagłady Dynastii Chissów… Kiedy Thrawn wraz z Ekspansyjną Flotą Obronną usiłuje rozwikłać tę intrygę, odkrywa straszliwą prawdę. Wróg nie zamierza atakować miast Chissów ani zagarniać ich zasobów, lecz uderzyć w podstawy Dynastii, próbując pogłębić konflikty między Dziewięcioma Rodzinami Rządzącymi i Czterdziestoma Wielkimi Domami. Podczas gdy rywalizacja i wzajemne podejrzenia podsycają niesnaski między sojusznikami, bohaterowie muszą zdecydować, co jest dla nich ważniejsze – bezpieczeństwo własnej rodziny czy przetrwanie całej Dynastii.

Autor: Timothy Zahn
Tytuł oryginalny: Thrawn Ascendancy: Greater Good
Typ okładki: okładka miękka
Wydawca: Olesiejuk
Wymiary: 13.5 x 20 cm
Ilość stron: 512
Data wydania: 18 maja 2022
Cena okładkowa: 44,99 zł

Zamierzacie kupić ten tytuł?

Źródło: link.