Niedawna informacja dotycząca zwolnienia Giny Carano odbiła się szerokim echem i zaowocowała powstaniu wielu plotek i domysłów. Cara Dune według doniesień miała być jedną z głównych postaci występujących w zapowiedzianym wcześniej serialu Rangers of the New Republic. Plany jednak się zmieniły i zwolnił się wakat, a portal LRM Online dotarł do informacji, jakoby miejsce Cary Dune miała zająć Hera Syndulla.

Hera to bohaterka serialu Rebelianci, która przez wszystkie cztery sezony pomagała sojuszowi rebeliantów i wraz z załogą Ducha krzyżowała plany Imperium podczas wielu misji. Syndulla pojawiła się również w grze Star Wars: Squadrons, gdzie już jako kapitan służyła powstałej z sojuszu Nowej Republice i stąd wiemy, że w trakcie trwania Rangers of the New Republic wciąż mogła czynnie pracować na rzecz swojej frakcji.

LRM powołuje się na swoje źródło w Lucasfilmie, które zastrzega sobie, że prace nad serialem są na bardzo wczesnym etapie i plany dotyczące wykorzystania Hery mogą ulec zmianie, a zespół kreatywny wciąż szuka odpowiedniego rozwiązania. Warto jednak nadmienić, że LRM Online mają dość wiarygodne źródła, a w przeszłości jako pierwsi poinformowali m.in. o pojawieniu się Haydena Christensena w serialu o Obi-Wanie, a także o powstaniu serialu o Bobie Fetcie.

Serial Rangers of the New Republic nie ma jeszcze ustalonej daty premiery, ale na pewno zadebiutuje na platformie Disney+, która do czasu pojawienia się serialu z pewnością będzie dostępna w Polsce. Produkcja, wraz z serialem o Ahsoce, będzie spin-offem serialu The Mandalorian.

Źródło: link.