Wojny Klonów, Rebelianci… A co dalej? Pod koniec września startuje trzeci sezon animowanego show, więc, jeśli wierzyć planom, jesteśmy już na półmetku, bo produkcja ma zakończyć się wraz z sezonem piątym. Czy Lucasfilm i Disney mają w zanadrzu kolejny projekt?

Serwis Hollywood Reporter przeprowadził wywiad z Benem Sherwoodem – prezesem grupy telewizyjnej Disney-ABC. Jedno z pytań dotyczyło serialu aktorskiego w świecie Gwiezdnych Wojen. Sherwood odpowiedział tak:

Serial aktorski Star Wars spoczywa w rękach Alana Horna (przewodniczącego Walt Disney Studios), Kathleen Kennedy (prezes Lucasfilmu) oraz innych wysoko postawionych ludzi w Lucasfilmie. Mamy jednak nadzieję, że w nie tak odległej galaktyce znajdzie się miejsce dla telewizyjnego show na jednej z naszych stacji. Nie liczyłbym jednak na wiele. Mają teraz na głowie wiele filmów, nad którymi ciągle pracują. Jednak tworząc Rebeliantów, wciąż mamy bardzo udane i produktywne stosunki z Lucasfilmem. Prowadzimy z nimi rozmowy na temat kolejnego animowanego show w uniwersum Gwiezdnych Wojen.

ben_sherwood_-_main-_h_-_2016

Przyszłość serialu aktorskiego wciąż jest pod wielkim znakiem zapytania. Ruszyło się jednak nieco w temacie duchowego następcy Rebeliantów. Co chcielibyście zobaczyć w nowej produkcji? Dajcie znać w komentarzach.