Już niebawem poznamy historie zaprezentowane w komiksach zaplanowanych na luty, a teraz zdradzamy komiksowe plany na kolejny miesiąc! Komiksy Star Wars na marzec 2020 to przede wszystkim początek serii Bounty Hunters, a także zakończenie mini serii The Rise of Kylo Ren.

4 marca

Bounty Hunters #1

Okładka komiksu Bounty Hunters #1

Scenariusz: Ethan Sacks
Rysunki: Paolo Villanelli
Okładka: Lee Bermejo
Oficjalny opis: Lata temu, Valance wraz z Bosskiem i Bobą Fettem podjęli się misji, która okazała się spektakularną porażką po tym, jak mentorka Valance’a, Nakano Lash, bezpardonowo ich zdradziła. Grupa Valance’a ledwie uszła z życiem, a on sam nie myślał, że jeszcze kiedyś spotka swoją mentorkę. Jednak Lash powróciła w tajemniczych okolicznościach, a teraz każdy łowca w galaktyce chce ją dorwać. Valance zrobi jednak wszystko, by dopaść ją jako pierwszy.

11 marca

Darth Vader #2

Okładka komiksu Darth Vader #2

Scenariusz: Greg Pak
Rysunki: Raffale Ienco
Okładka: Inhyuk Lee
Oficjalny opis: Po rewelacjach pamiętanych z Imperium kontratakuje, Vader zrobi wszystko, by zemścić się na wszystkich, którzy ukrywali przed nim jego syna. Ale kiedy jego poszukiwania zabierają go coraz głębiej w jego przeszłość, odkrywa niepokojąco znajomą twarz, która postawi pod znakiem zapytania wszystko, co do tej pory wiedział.

 The Rise of Kylo Ren #4 (z 4)

Okładka komiksu  The Rise of Kylo Ren #4 (z 4)

Scenariusz: Charles Soule
Rysunki: Will Sliney
Okładka: E.M. Gist
Oficjalny opis: Historia dobiega końca, gdy Ben Solo, niegdyś największa nadzieją Jedi, daje się uwieść ciemnej stronie. To jego przeznaczenia, a jeśli nawet kiedyś istniała dla niego inna ścieżka, Snoke i Rycerze Ren dopilnowali, by nigdy jej nie odnalazł. I tak oto Ben Solo jest stracony.

18 marca

Star Wars #4

Okładka komiksu Star Wars #4

Scenariusz: Charles Soule
Rysunki: Jesús Saiz
Okładka: R.B. Silva
Oficjalny opis: Luke, Lando i Leia powrócili do Miasta w chmurach. Każde z nic pozostawiło tam coś, co desperacko pragną odzyskać. Broń, przyjaciela, bezcenne informacje. Ale miasto jest pod imperialną okupacją i jeśli ostatnim razem pobyt na Bespinie niezbyt udał się trójce naszych bohaterów, to tym razem może być jeszcze gorzej.

25 marzec

Bounty Hunters #2

Scenariusz: Ethan Sacks
Rysunki: Paolo Villanelli
Okładka: Lee Bermejo
Oficjalny opis: Cybernetyczny łowca naród Valance nie cofnie się przed niczym, by odnaleźć swą dawną mentorkę, Nakano Lash, która go zdradziła. Ale i inni łowcy przyjęli na nią kontrakt i każdy ma swoje powody, by dopaść zdradziecką Nautolankę. Na jej trop wpadli między innymi Bossk i Boba Fett. Czy Valance zdoła odnaleźć ją przez nimi? I co mogło sprawić, że złamała ona dane słowo i zdradziło łowców? Odpowiedź na to pytanie może wstrząsnąć posadami przestępczego półświatka.

I to tyle. Jak widać komiksy Star Wars na marzec 2020 dostarczyć nam powinny sporo zabawy, wiec czekamy na nie z niecierpliwością.

Źródło: link.