Na przyszły rok wydawnictwo Marvel zapowiedziało już trzy tytuły, które ukazywać się będą cyklicznie (tzn. ongoing) – Star Wars, Darth Vader oraz Doctor Aphra. Teraz dołącza do nich tytuł czwarty!

Komiks Bounty Hunters

Już sam tytuł zdradza, że będziemy mieć tutaj do czynienia z historią poświęconą łowcom nagród. W pierwszym momencie można więc pomyśleć, iż seria ta będzie próbą odcinania kuponów od przyjętego niezwykle pozytywnie serialu Mandalorian, ale niestety nie zanosi się na to.

Ethan Sacks (scenariusz) i Paolo Villanelli (rysunki) skupiać się bowiem będą na znanej z mini serii Han Solo: Imperial Cadet oraz Target: Vader (a także z Legend) postaci Beilerta Valance’a.

Oto opis zapowiedzianej na marzec 2020 serii:

W serii poznamy losy cybernetycznego łowcy nagród Beilerta Valance’a, który pragnie zemścić się na swym byłym mentorze, Nakano Lashu, który w tajemniczych okolicznościach znów się uaktywnił. Ale Valance nie jest jedynym najemnikiem, który poszukuje Lasha. Jego drogi niebawem skrzyżują się z Bobą fettem, Bosskiem oraz zastępen nowych zabójców.

Kilka słów o serii dodał także Ethan Sacks:

Zobaczymy świat cybernetycznymi oczami Valance’a, łowcy, który ma w Marvelu bardzo bogatą historię, oraz jest jednym z niewielu, który jak równy z równym mierzyć może się z łowcami takimi, jak Bossk. Możecie też spać spokojnie, Beilerta czeka sporo walki, a historia zabierze go w wiele mrocznych zakątków zarówno Zewnętrznych Rubieży, jak i samego centrum galaktyki.

Wygląda więc na to, że prawdą jest to, co mówią, iż bycie łowcą nagród bywa skomplikowane.

 

Źródło: link.