W wywiadzie opublikowanym niedawno na łamach The Hollywood Reporter, aktorka sporo miejsca poświęciła postaci, w którą wcieliła się filmie Han Solo.

Powrót Qi’ry?

Poza pytaniami o samą postać i jej motywacje, Emilia Clarke zapytana została, czy Qi’ra jest postacią, w którą aktorka najchętniej wcieliłaby się ponownie. Jej odpowiedź raczej nie pozostawia wątpliwości:

To postać, z którą mam najwięcej niedokończonych interesów, więc tak, to by się zgadzało.

Niestety zaznaczyła ona też, że nikt z Disney’a nie kontaktował się z nią w tej sprawie. Dlatego też, zażartowała, w którymś momencie będzie sama musiała spisać swoje pomysły na historię o Qi’rze i przesłać je komu trzeba.

Powrót Qi’ry

Wypowiedzi aktorki przeszłyby pewnie bez większego echa, gdyby nie fakt, że Qi’ra faktycznie powróciła, aczkolwiek nie w filmie czy serialu, a w komiksie będącym częścią wielkiego crossovera War of the Bounty Hunters, w którym odegra chyba całkiem sporą rolę. Zresztą jak mogłoby być inaczej w przypadku kogoś kto wskrzesił Szkarłatny świt oraz wykradł Boba Fettowi zamrożonego w karbonicie Hana Solo.

Czy jedno z drugim ma jakikolwiek związek, a komiksowy powrót bohaterki oznacza, że Emilia Clarke może niebawem spodziewać się telefonu od Disney’a? Nie można tego wykluczyć.

A Wy chcielibyście serialowego czy filmowego powrotu Qi’ry?

Źródło: link.