Fortnite to gra, która wywołuje wiele emocji. Tych pozytywnych, jak i negatywnych. Niemniej nie można odmówić jej twórcom – Epic Games, że mają świetne pomysły na promocję i tworzą wiele ciekawych crossoverów z innymi markami. W Fortnite mieliśmy już wydarzenia związane z promocją filmów Avengers: Wojna bez granic i Avengers: Koniec gry oraz John Wick 3. Mogliśmy wziąć udział w koncercie Marshmallow czy zobaczyć wyspę Fortnite w stylu znamy z gry Borderlands 3. Eventy te wypadały zazwyczaj bardzo pozytywnie i przyciągały wielu graczy, dlatego nie dziwi, że LucasFilm również podjął się współpracy z Epic Games przy promocji najnowszej odsłony sagi zatytułowanej “Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie”

Już w tę sobotę 14 grudnia o godzinie 20:00 w Karkołomnym kinie pojawi się sam J.J Abrams, który na specjalnym pokazie na żywo, zaprezentuje niepublikowane dotąd ujęcia z nadchodzącej premiery dziewiątej części sagi.

Cała treść komunikatu twórców Fornite:

W przyszły weekend do Karkołomnego Kina zawita coś z odległej galaktyki. Wskoczcie do gry w sobotę 14 grudnia o godz. 20:00, by zobaczyć, jak reżyser J.J. Abrams prezentuje na żywo w Karkołomnym Kinie niepublikowane dotąd ujęcia z filmu „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie”. Chwyćcie za popcorn i poznajcie wyjątkową scenę jeszcze przed premierą filmu, tylko w Fortnite! Pamiętajcie, by pojawić się wcześniej, o 19:30, kiedy otworzymy kino.

Odwiedzicie w tym czasie Fornite i Karkołomne Kino?

AKTUALIZACJA!

Uczestnicy, którzy dołączą do wydarzenia w Karkołomnym Kinie w nagrodę otrzymają za darmo lotnie TIE Whisper!

Źródło: link.