Uroboros udostępnił dziś zapowiedź trzeciej i ostatniej części słynnej Trylogii Thrawna.

Ostatni rozkaz

Oto krótki opis powieści Ostatni rozkaz:

Zwieńczenie uwielbianej przez fanów Trylogii Thrawna. Kiedy wszystkie pionki znajdują się już na swoich miejscach, legendarny imperialny dowódca wprowadza w życie ostatni etap swego planu mającego doprowadzić do upadku Nowej Republiki. Wykorzystując katańską flotę oraz armię klonów, Thrawn wciąga w pułapkę siły Republiki. Jedynymi osobami, które są w stanie powstrzymać admirała, jest rodzeństwo Skywalkerów oraz dawna protegowana Imperatora, Mara Jade. Na ich drodze ponownie staje jednak mistrz Mrocznych Jedi, Joruus C’Baoth. W starciu z genialnym Thrawnem, który jest w stanie przewidzieć każdy ruch przeciwnika, wygrana wydaje się niemożliwa!

Powieść, podobnie jak przy okazji części pierwszej i drugiej Trylogii Thrawna, przetłumaczona została przez Annę Hikiert-Berezę. Premiera Ostatniego rozkazu zapowiedziana została na 14 sierpnia. Jej cena okładkowa wynosić będzie 49,99zł.

Kanoniczny Thrawn

Ale mamy też jeszcze ciekawszą informację! Otóż ze źródeł zbliżonych do Uroborosa (nieoficjalnych, ale raczej pewnych), dowiedzieliśmy się, kiedy pojawi się długo wyczekiwana, polska wersja nowokanonicznego Thrawna.

Rewelacyjna (jeśli nam nie wierzycie, że taka jest, przeczytajcie recenzję) powieść Timothy’ego Zahna pojawi się w polskiej wersji językowej jeszcze pod koniec tego roku, stając się tym samym jednym z najgorętszych, choinkowych prezentów dla każdego fana Gwiezdnych Wojen.

 

Źródło: link.