Już jutro, 4 Maja, dzień Gwiezdnych Wojen – „May the 4th be with you”! Z tej okazji w sklepach pojawiają się różnorakie promocje między innymi na gry. Electronic Arts postanowiło zaskoczyć graczy i – w końcu! – wprowadzić do sprzedaży… 

…Klasycznego Star Wars: Battlefront z 2004 roku! 

To naprawdę świetna wiadomość, gdyż dotychczas by zagrać w tę grę trzeba było się czasem nawet nieźle postarać i w ostateczności sięgnąć po nielegalną, piracką kopię. Na szczęście teraz, do 8 Maja, grę kupimy w promocyjnej cenie 30,59 zł (normalnie: 35,99 zł) na Steam. Gra również dostępna jest na GOG’u, gdzie kosztuje troszkę mniej, a dokładnie 29,79 zł (bez przeceny: 34,99 zł). Do tego mamy liczne obniżki na inne tytuły takie jak:

  • Star Wars: Battlefront 2 (Klasyczny z 2005 roku), za: 13,29 zł – GOG, 12,59 zł – Steam
  • Lego Star Wars: The Complete Saga, za: 26,59 zł – GOG, 25,19 zł – Steam
  • Star Wars Jedi Knight: Jedi Outcast, za: 13,29 zł – GOG, 12,59 zł – Steam

Więcej gier w promocji znajdziecie, tutaj, na stronie GOG.com i Steam.

Wiele osób uważa, że oryginalne Battlefronty od Pandemic są tymi najlepszymi i… trudno się z nimi nie zgodzić. Pomimo oprawy graficznej (która swoją drogą, nie wygląda aż tak źle!) to wciąż szalenie grywalne gry, tak jak i zresztą inne klasyki, które kupić możecie na wspomnianych wyżej platformach, czy innych sklepach. 

 A wy? Zamierzacie zagrać w jakąś ulubioną grę w ramach uczczenia tego, jakże ważnego dla nas dnia? Czy też będziecie świętować w inny sposób, na przykład oglądając całą sagę od początku do końca? Dajcie nam znać w komentarzach i May the 4th be with you, always! 

Źródło: link, link.