Coś co było niemalże pewne, teraz, znalazło swoje potwierdzenie. Na evencie EA Play 2019 – który odbędzie się w Hollywood i trwał od 7 do 9 Czerwca – zobaczymy pełny materiał z rozgrywki! Potwierdził to Jay Ingram na swoim twitterze. Czym się zajmuje? Jest on specjalistą ds. zaangażowania społeczności w kontekście EA Star Wars, jak i Plants vs Zombies.

Wspomniany tweet:

Oprócz tego, Jay wyjaśnił dlaczego nie ujrzeliśmy rozgrywki podczas niedawnego Star Wars Celebration. Tłumaczy to tym, że podczas tego wydarzenia zbiera się widownia zainteresowana głównie historią ze świata Gwiezdnych Wojen, gry schodzą na boczny tor, są swego rodzaju postacią drugoplanową – można by rzec. Dlatego też, zdecydowano się na taki ruch. Nie da się ukryć, że całkiem mądry.

Pozostaje nam już tylko uzbroić się w cierpliwość i poczekać ten w prawdzie niedługi okres czasu, aż do rozpoczęcia imprezy.

A wy? Co sądzicie o „Gwiezdne Wojny Jedi: Upadły Zakon”? Jaka ona będzie Waszym zdaniem? Podzielcie się przemyśleniami w komentarzach i niech moc będzie z Wami!

WIĘCEJ O STAR WARS JEDI: FALLEN ORDER:

Jeśli interesuje Was temat nadchodzącej gry, z pewnością zechcecie przeczytać także te artykuły:

 

 

Źródło: link.