Miliony widzów na całym świecie jak na szpilkach oczekują przyszłorocznego sezonu Gry o Tron, który zwieńczy ich przygodę z bohaterami krainy Westeros. Podczas pierwszego wywiadu promującego zakończenie tego telewizyjnego fenomenu, David Benioff oraz D.B. Weiss mieli również krótką, ale ekscytująca informację dla fanów gwiezdnej sagi.

Już za chwilę, już za moment!

Jak możemy przeczytać na łamach Entertainment Weekly, zaraz po zakończeniu ósmego sezonu serialowej adaptacji Pieśni Lodu i Ognia:

Kolejnym projektem Benioffa i Weissa będzie praca nad scenariuszem ich pierwszego filmu z Gwiezdnych Wojen.

Fakt ten może świadczyć o tym, iż efekty pracy twórców Gry o Tron przyjdzie nam zobaczyć na dużym ekranie w 2021 lub 2022 roku. Data premiery nie została jednak jak dotąd przez nikogo potwierdzona.

Co ciekawe, duet Benioff-Weiss otrzymał również pewne wskazówki od Kathleen Kennedy oraz Riana Johnsona odnośnie tego, jak uchronić ósmy sezon Gry o Tron przed przeciekami w sieci:

Dali nam wiele wskazówek, jak uniknąć wycieku spoilerów. Były to sugestie, o których nigdy byśmy sami nie pomyśleliśmy, ani nawet nie sądziliśmy, że są możliwe.

Zobacz również

Źródło: link.