Czy w waszych domowych wideotekach zagościł już Han Solo? Jeśli nie, to mamy dla was dobrą wiadomość – dwa egzemplarze filmu na DVD wygrać można w naszym nowym konkursie. Ufundował je dystrybutor filmu, firma Galapagos.

Sokół Millennium

Jedną z bezapelacyjnych gwiazd widowiska jest oczywiście Sokół Millennium, czyli najszybszy złom w galaktyce. Tyle tylko, że za kadencji kapitana Calrissiana złomem absolutnie nazwać go nie można. W Hanie Solo zobaczyliśmy bowiem zupełnie inne oblicze kultowego statku (przynajmniej dopóki za sterami nie zasiadł tytułowy bohater). I to właśnie Sokoła dotyczy nasze zadanie konkursowe.

JAK ZDOBYĆ NAGRODY?

1. Na naszym profilu na Facebooku należy odnaleźć post konkursowy (o ten >>).
2. W komentarzu pod tymże postem napisać, jak zmodyfikowali byście Sokoła, gdyby był on waszym statkiem. Czy byłaby to garderoba z pelerynami lub bar, jak w przypadku Landa, czy coś zupełnie innego? Dajcie nam znać w komentarzach.
3. Dwie najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy zestawem nagród (film na DVD oraz kubek z Hanem Solo).

Na wasze odpowiedzi i zgłoszenia czekamy do 21.10.2018! A oto nagrody, o jakie będziecie walczyć:

2x Han Solo na DVD

Dodatkowo każdy z laureatów otrzyma kubek z bohaterami filmu.

Laureaci

Łukasz Pacześniak
Kamil Drzymała

REGULAMIN KONKURSU

1. Organizatorem konkursu jest wydawca serwisu starwars.pl, a sponsorem Galapagos Sp. z o.o., dystrybutor filmu Han Solo na DVD i Blu-ray.
2. Konkurs skierowany jest do wszystkich pełnoletnich internautów lub osób powyżej 14. roku życia za zgodą prawnych opiekunów.
3. W konkursie wezmą udział wszyscy, którzy od 1.10.2018 do 21.10.2018 wykonają zadanie konkursowe.
4. Sprawy nieuregulowane regulaminem konkursu rozstrzygają organizatorzy.
5. Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo zmian niniejszego regulaminu.
6. Finał konkursu odbędzie się 23.10.2018, a laureatów wyłoni jury powołane przez organizatora, wybierając najbardziej interesujące komentarze spośród wszystkich poprawnie zgłoszonych do konkursu.
7. Nagrody w konkursie to dwa zestawy: film Han Solo na DVD oraz kubek z bohaterami filmu.
8. Administratorem danych osobowych zbieranych i przetwarzanych w ramach niniejszego Konkursu jest Organizator – P.P.H.U. Pole Position. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne dla realizacji prawa do nagród.
9. Informacja o Laureacie będzie dostępna na stronie starwars.pl oraz na profilu facebookowym portalu, a zwycięzca powiadamiany będzie w odpowiedzi do swego komentarza.

10. By ubiegać się o nagrodę:

1. Na naszym profilu na Facebooku należy odnaleźć post konkursowy (o ten >>).
2. W komentarzu pod tymże postem napisać, jak zmodyfikowali byście Sokoła, gdyby był on waszym statkiem.

Jeden uczestnik może pozostawić tylko jeden komentarz. Laureatów konkursu wyłoni jury, nagradzając najbardziej interesujące i/lub oryginalne wypowiedzi.

11. Na podstawie bezwzględnie obowiązujących przepisów Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Uczestnicy Konkursu mają prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz zgłoszenia żądania zaprzestania ich przetwarzania. Prawo to może być wykonywane poprzez przesłanie odpowiedniego wniosku w formie pisemnej na adres: PPHU Pole Position, ul. Ściegiennego 69/4, 30-809 Kraków.
12. Uczestnik jest zobowiązany niezwłocznie powiadomić Organizatora o zmianie adresu lub innych danych podanych w formularzu rejestracyjnym. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za podanie przez Uczestnika Konkursu niewłaściwego adres lub innych danych uniemożliwiających jego identyfikację dla celów wyłonienia zwycięzcy i/lub wręczenia nagród.
13. Dane osobowe Uczestników Konkursu będą przetwarzane przez PPHU Pole Position z siedzibą w Krakowie, ul. Ściegiennego 69/4. Po wykonaniu wszystkich czynności związanych z realizacją Konkursu, wszelkie dane osobowe Uczestników, którzy wzięli udział w Konkursie, zostaną poddane anonimizacji, z wyjątkiem sytuacji, w których dane osobowe Zwycięzców z mocy prawa podlegają archiwizacji (rozliczenie podatkowe).