Niemal równo rok temu zapraszaliśmy was na pierwszy turniej gry Star Wars: Przeznaczenie, któremu patronowaliśmy i który współorganizowaliśmy. Jako, że udał się on wyśmienicie, w tym roku, wraz z początkiem turniejów rangi Store Championship, znów będziemy turlać kostkami!

Turniej Szybki Strzał

Na początek to, co najważniejsze, czyli podstawowe informacje na temat turnieju:

Data: 14.07.2018 (sobota)

Czas: 10.30 – początek rejestracji, 11.00 – początek turnieju

Miejsce: kawiarnia Boardowa, ul. Topolowa 52

Wpisowe: 35 zł (dla „przyjezdnych” zniżka 5zł)

Format: Standard

System rozgrywek: 5 lub 6 rund swissa (w zależności od frekwencji) oraz top8

Nagrody

Nagrody o jakie walczyć będziemy już w sobotę zasługują na osobny punkt, bowiem znów staraliśmy się, by były one wyjątkowe i niepowtarzalne.

Po pierwsze będzie to cały kit store’owy, który tym razem jest bardzo, ale to bardzo fajny i składają się na niego:

– top 32 – promo Force Speed
– top 8 – limitowane pudełko
– top 4 – limitowana mata
– top 2 – promo spot gloss Ahsoka Tano
– top 1 – bye na Regio

A wygląda to wszystko tak:

Ale to oczywiście nie wszystko! Specjalnie na okoliczność, jaką jest turniej Szybki Strzał, przygotowaliśmy unikatowe, acz nieoficjalne karty promocyjne. Oto ich przedsmak, choć będzie więcej, bowiem mamy dla uczestników aż 6 wzorów:

 

 

 

 

 

 

 

 

Na dokładkę ktoś z graczy otrzyma też zestaw bardzo ciekawych żetonów stworzonych przez firmę AlterKami.

Ale na sobotnim turnieju będzie można powalczyć o nagrody także z grą Star Wars: Przeznaczenie bezpośrednio nie związane. Jedną z nich będzie powieść Oddział Inferno, ale powinny pojawić się także inne książki i komiksy.

Ale nawet na tym jeszcze nie koniec, tym niemniej pozostałe nagrody pozostaną na razie naszą tajemnicą i będą stanowić niespodziankę dla samych graczy.

Inne atrakcje

Prawdopodobnie największą z atrakcji (jak to zawsze jest na naszych turniejach) będzie wspaniała atmosfera oraz możliwość gry z najlepszymi polskimi graczami Przeznaczenia.

Dodatkowo działająca pod naszym patronatem drużyna Krak Dragon Howlers będzie na żywo transmitowała najciekawsze z gier turnieju Szybki Strzał, w tym oczywiście każdą z gier finałowych.

Jeśli zatem do tej pory wahaliście się, czy wybrać się na sobotniego Store Championshipa, mamy nadzieję, że właśnie rozwialiśmy wasze wątpliwości. Do zobaczenia!