Zapewne wielu fanów widziało już Ostatniego Jedi kilkukrotnie, ale jak wiadomo kolejnych odsłon Gwiezdnej Sagi nigdy dość (no chyba, że mowa o Ataku Klonów). Dlatego też ucieszy was zapewne wiadomość, że Ostatni Jedi DVD, Blu-Ray oraz 4K Ultra HD pojawić może się w sprzedaży już w marcu.

Ostatni Jedi DVD, Blu-ray i 4K Ultra HD

Tak przynajmniej donosi portal The Digital Bits, który z reguły ma bardzo solidne informacje w takich kwestiach. Oficjalna premiera nastąpić miałaby 27 marca, czyli nieco wcześniej, niż było to przy okazji Przebudzenia Mocy i Łotra 1. Oczywiście mowa tutaj o amerykańskiej premierze, data polskiego wydania nie jest na ten moment znana.

Nie wykluczone, że podobnie jak przy okazji dwóch poprzednich filmów, także Ostatni Jedi jeszcze przed wydaniami „domowymi” dostępny będzie w dystrybucji cyfrowej.

Zawartość

Nie mamy jeszcze informacji co do zawartości poszczególnych wydań, aczkolwiek z niedawnych wywiadach reżyser Rian Johnson zdradzał już na pewno zobaczymy całkiem sporo usuniętych scen. Mieliśmy też okazję poznać szczegóły niektórych z nich i zdecydowanie jest na co czekać.

Oczywiście możecie mieć pewność, że jeśli tylko pojawią się nowe informacje na temat wydań DVD, Blu-Ray oraz 4K Ultra HD od razu o nich napiszemy.

A wy którą wersję zamierzacie zakupić?

Źródło: link.