Jest w uniwersum Gwiezdnych Wojen kilka liczb, które mają dla fanów specjalne znaczenie i regularnie pojawią się w różnych miejscach i aspektach. Jest 327, jest 2187, ale jest też pojawiająca się chyba najczęściej – 1138, czyli oczywiste nawiązanie do pierwszego, filmowego hitu Georga „Stwórcy” Lucasa – THX 1138.

A że licznik fanów na naszym facebookowym profilu niedawno pokazywał dokładnie 11380, postanowiliśmy to uczcić konkursem, w którym do wygrania będą bardzo fajne nagrody (ich lista będzie aktualizowana).

Nagrody

3x koszulka starwars.pl

1x wybrana figurka Funko POP! ufundowana przez sklep POPvinyl

2x wybrany komiks z cyklu Star Wars Legendy ufundowane przez wydawnictwo Egmont

Jak zdobyć nagrody?

Zadanie na pozór nie wydaje się trudne, ale zapewniamy, że trzeba wykazać się niemałą spostrzegawczością. Otóż na poniższym zdjęciu (pochodzi ono z książeczki „Gdzie jest Wookiee?”) ukryliśmy kilka napisów „1138”. I teraz:

  1. Należy odnaleźć jak najwięcej z nich.
  2. Następnie w komentarzu do konkursowej grafiki na FB (tutaj >>) napisać ile napisów udało wam się odnaleźć, oraz napisać, przy jakiej okazji owa liczba mogłaby pojawić się w filmie Han Solo, oraz (bo to jeszcze nie koniec)…
  3. Wysłać nam w wiadomości na FB screeny z odnalezionymi przez was napisami „1138”. Ewentualnie może być też opis gdzie napisy udało się odnaleźć, ale preferujemy screeny.

Wśród osób, które odnajdą najwięcej napisów nagrody powędrują do tych, których komentarze najbardziej przypadną do gustu jury.

A oto grafika (w jeszcze lepszej rozdzielczości znajdziecie ją tutaj >>):

Konkurs trwać będzie do 21 stycznia, a wyniki (i ukryte napisy) ogłosimy 25 stycznia.

Laureaci konkursu!

Oto lista zwycięzców:

  • Przemysław Moskwa – Funko POP!
  • Agnieszka Kot – komiks
  • Kacper Hankus – komiks
  • Adam Tarmanowski – koszulka
  • Tomek Marszalec – koszulka
  • Kinga Lewandowska – koszulka

REGULAMIN KONKURSU

1. Organizatorem konkursu jest wydawca serwisu starwars.pl, a sponsorem nagród portal starwars.pl, sklep POPvinyl oraz wydawnictwo Egmont.
2. Konkurs skierowany jest do wszystkich pełnoletnich internautów lub osób powyżej 14 roku życia za zgodą prawnych opiekunów.
3. W konkursie wezmą udział wszyscy, którzy od 8.01.2018 do 21.01.2018 wykonają zadanie konkursowe.
4. Sprawy nieuregulowane regulaminem konkursu rozstrzygają organizatorzy.
5. Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo zmian niniejszego regulaminu.
6. Finał konkursu odbędzie się 25.01.2018, a laureatów wyłoni jury powołane przez organizatora wybierając najbardziej interesujące komentarze spośród osób, które odnajdą najwięcej ukrytych napisów „1138”.
7. Nagrody w konkursie to trzy koszulki portalu starwars.pl, wybrana figurka Funko POP! Star Wars oraz 2 wybrane komiksy z cyklu Star Wars Legendy.
8. Administratorem danych osobowych zbieranych i przetwarzanych w ramach niniejszego Konkursu jest Organizator – PPHU Pole Position. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne dla realizacji prawa do nagród.
9. Informacja o Laureacie będzie dostępna na stronie starwars.pl oraz na profilu facebookowym portalu, a zwycięzca powiadamiany będzie w odpowiedzi do swego komentarza.

10. By ubiegać się o nagrodę należy:

1. Na konkursowej grafice (o tej >>) odnaleźć jak najwięcej ukrytych napisów „1138”;
2. W komentarzu do konkursowej grafiki napisać ile napisów udało się odnaleźć, oraz napisać, przy jakiej okazji liczba 1138 mogłaby pojawić się w filmie Han Solo.
3. Wysłać nam w wiadomości na FB screeny z odnalezionymi napisami „1138”. Ewentualnie może być też opis gdzie napisy udało się odnaleźć, ale preferujemy screeny.

Jeden uczestnik może pozostawić tylko jeden komentarz. Laureatów konkursu wyłoni jury nagradzając najbardziej interesujące i/lub oryginalne wypowiedzi spośród osób, które odnalazły najwięcej napisów „1138”.

11. Na podstawie bezwzględnie obowiązujących przepisów Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r.o ochronie danych osobowych, Uczestnicy Konkursu mają prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz zgłoszenia żądania zaprzestania ich przetwarzania. Prawo to może być wykonywane poprzez przesłanie odpowiedniego wniosku w formie pisemnej na adres: PPHU Pole Position, ul. Ściegiennego 69/4, 30-809 Kraków.
12. Uczestnik jest zobowiązany niezwłocznie powiadomić Organizatora o zmianie adresu lub innych danych podanych w formularzu rejestracyjnym. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za podanie przez Uczestnika Konkursu niewłaściwego adresu, lub innych danych uniemożliwiających jego identyfikację dla celów wyłonienia zwycięzcy i/lub wręczenia nagród.
13. Dane osobowe Uczestników Konkursu będą przetwarzane przez PPHU Pole Position z siedzibą w Krakowie, ul. Ściegiennego 69/4. Po wykonaniu wszystkich czynności związanych z realizacją Konkursu, wszelkie dane osobowe Uczestników, którzy wzięli udział w Konkursie, zostaną poddane anonimizacji, z wyjątkiem sytuacji, w których dane osobowe Zwycięzców z mocy prawa podlegają archiwizacji (rozliczenie podatkowe).