Ostatnie dwa odcinki Rebeliantów na pewno utrzymują dobry poziom, jaki jak na razie prezentuje czwarty poziom. Wprowadzenie legendarnej postaci Rukha, znanej z starokanonicznej trylogii Thrawna, było świetnym posunięciem, a nowy serialowy złoczyńca zaliczył bardzo dobre wejście. Czego możemy spodziewać się już w najbliższy poniedziałek? Coraz większymi krokami zbliżamy się do rebelianckiego ataku na Lothal. Planeta i jej mieszkańcy cierpią katusze pod rządami Imperium, fabryki taśmowo produkują zabójcze TIE Defendery, a na powierzchni grupka pod wodzą załogi Ducha szykuje się do zbrojnego ataku na wroga.

Po emocjonującej przemowie Hery nie można oczekiwać niczego innego niż rzuceniu sił sojuszu na gwiezdne niszczyciele admirała Thrawna. Poniżej prezentujemy zapowiedź tego zapowiadającego się wybuchowo odcinka!

CONTACT THE SECOND WAVE

Nadciągająca eskadra myśliwców spotyka się ze słabym oporem imperialnych olbrzymów, a sam admirał Thrawn na pewno przygotował na bohaterskich pilotów coś więcej niż chmarę myśliwców TIE skrytą w chmurach. Co to będzie?

Przeczytaj recenzję pierwszy dwóch epizodów o bohaterach Mandalore tutaj, 

nasze wrażenia z przygody z Sawem Gerrerą poznać możecie tutaj,

a przemyślenia na temat Rukha z ostatnich dwóch odcinków znajdziecie tutaj. 

Odcinek „Rebel Assault”  zagoszci na kanale Disney XD 13 listopada. Jakie są wasze oczekiwania wobec tego odcinka?

Źródło: link.