Zlot miłośników Gwiezdnych Wojen StarForce 2017 w Toruniu jest miejscem, gdzie każdy fan Gwiezdnych Wojen pojawić się powinien. Nie może też zatem zabraknąć tam naszej redakcji i na StarForce 2017 szukajcie naszego stoiska.

Oto co dla Was przygotowaliśmy!

Spotkaj naszą redakcję

Jesteś ciekaw kto tworzy wasz ulubiony portal? W Toruniu będziecie mieli okazję spotkać niektórych redaktorów na naszym stoisku i podyskutować o naszej ulubionej filmowej Sadze. A może chcecie dowiedzieć się  jak zostać jednym z nas? Wystarczy zapytać!

Cosplay

Tradycyjnie już, na naszym stoisku nie zabraknie także cosplay’ów!  Przyjdź, zrób zdjęcie i wrzuć na Instagrama lub Facebooka z hasztagiem #starwarsplNaStarForce

Na zlocie możecie również podziwiać wystawę Figur Piotra Mintury

Atrakcje na stoisku

Oczywiście na naszym stoisku będzie dużo więcej atrakcji. Na Pyrkonie do gustu przypadło wam mleko banthy, więc znów zapraszamy was na jego szklaneczkę! Oprócz tego na najmłodszych czekać będą czyste kartki i kredki, aby mogli przenieść na papier własne wyobrażenia miecza świetlnego, X-winga, czy też narysować ulubioną postać z sagi. Oczywiście znajdzie się też coś i dla starszych fanów Gwiezdnych Wojen!

Podcast na terenie Zlotu

Zawitają również nasi niezawodni prowadzący podcast, Filip i Hubert, których znać możecie również z podcastu Hammerzeit. Będą nagrywać relację z konwentu i przeprowadzą wywiad z samym Michaelem Carterem. Ale Wy również otrzymacie okazję na wystąpienie w tym samym odcinku podcastu! Po więcej informacji zapraszamy na nasze stoisko.

Konkurs

Przygotowaliśmy dla was także konkurs, w którym wygrać będzie można koszulki naszego portalu! Więcej informacji w tym temacie już niebawem, zatem bądźcie czujni.

Jak widzicie dziać się będzie sporo i na pewno warto zajrzeć na nasze stoisko.

Zatem do zobaczenia w Toruniu!

Źródło: link, link.