Dla fanów Gwiezdnych Wojen i zarazem naszych czytelników przygotowaliśmy konkurs, który odbędzie się na StarForce 2017 w Toruniu! Podczas zlotu na naszym stoisku będzie można otrzymać smycz, która będzie niezbędna do wzięcia udziału w konkursie.

Na czym będzie polegał konkurs? Na zrobieniu sobie selfie z otrzymaną smyczą i wrzuceniu go na Facebooku jako publiczne i oznaczając przy tym profil naszego portalu i dodając hasztag #CodziennaDawkaMocy. Spośród wszystkich zdjęć wybierzemy 10 najbardziej interesujących czy też najbardziej oryginalnych, które nagrodzimy specjalnymi koszulkami z logiem naszego portalu!

Regulamin

1. Organizatorem  i sponsorem konkursu jest wydawca serwisu starwars.pl.
2. Konkurs skierowany jest do wszystkich osób pełnoletnich lub osób powyżej 14 roku życia za zgodą prawnych opiekunów.
3. W konkursie wezmą udział wszyscy, którzy do dnia 14.10.2017 wykonają zadanie konkursowe.
4. Sprawy nieuregulowane regulaminem konkursu rozstrzygają organizatorzy.
5. Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo zmian niniejszego regulaminu.
6. Finał konkursu odbędzie się 14.10.2017, a laureatów wyłoni jury powołane przez organizatora wybierając najbardziej interesujące zdjęcia spośród wszystkich poprawnie zgłoszonych do konkursu.
7. Nagrody w konkursie to 10x koszulka z logiem portalu StarWars.pl.
8. Administratorem danych osobowych zbieranych i przetwarzanych w ramach niniejszego Konkursu jest Organizator – PPHU Pole Position. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne dla realizacji prawa do nagród.
9. Informacja o Laureacie będzie dostępna na stronie starwars.pl oraz na profilu facebookowym portalu, a zwycięzca powiadamiany będzie w komentarzu do swego zdjęcia.
10. By ubiegać się o nagrodę należy:

1. Polubić fanpage naszego portalu na Facebooku (o ten >>).
2. Umieścić w portalu Facebook selfie z widoczną smyczą naszego portalu oznaczając nasz profil na Facebooku oraz dodając hasztag #CodziennaDawkaMocy.

Jeden uczestnik może umieścić tylko jedno zdjęcie konkursowe. Laureatów konkursu wyłoni jury nagradzając najbardziej interesujące i/lub oryginalne zdjęcie.
11. Na podstawie bezwzględnie obowiązujących przepisów Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r.o ochronie danych osobowych, Uczestnicy Konkursu mają prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz zgłoszenia żądania zaprzestania ich przetwarzania. Prawo to może być wykonywane poprzez przesłanie odpowiedniego wniosku w formie pisemnej na adres: PPHU Pole Position, ul. Ściegiennego 69/4, 30-809 Kraków.
12. Uczestnik jest zobowiązany niezwłocznie powiadomić Organizatora o zmianie adresu lub innych danych podanych w formularzu rejestracyjnym. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za podanie przez Uczestnika Konkursu niewłaściwego adresu, lub innych danych uniemożliwiających jego identyfikację dla celów wyłonienia zwycięzcy i/lub wręczenia nagród.
13. Dane osobowe Uczestników Konkursu będą przetwarzane przez PPHU Pole Position z siedzibą w Krakowie, ul. Ściegiennego 69/4. Po wykonaniu wszystkich czynności związanych z realizacją Konkursu, wszelkie dane osobowe Uczestników, którzy wzięli udział w Konkursie, zostaną poddane anonimizacji, z wyjątkiem sytuacji, w których dane osobowe Zwycięzców z mocy prawa podlegają archiwizacji (rozliczenie podatkowe).