Jeszcze tylko dziś wszyscy chętni i zainteresowani mogą zagrać w betę gry Star Wars Battlefront 2. Oczywiście nasza obszerna relacja i podsumowanie przeczytacie już bardzo niedługo, ale zanim to nastąpi mamy dla was coś innego.

Poniżej kilka ciekawych materiałów z polskiego Youtube, które dotyczą bety Battlefronta 2.

EurogamerPL

Mateusz Zdanowicz z EurogamerPL przygotował zapis swojej rozgrywki w trybie Galaktycznego Natarcia na Naboo oraz w Starciu na Takodanie. Film trwa 25 minut.

KONDZIO PLAYER

Kondzio prawdopodobnie przygotował najwięcej materiałów związanych z Battlefrontem 2 na polskim Youtube. Jego najdłuższym i najbardziej obfitym w treść materiałem jest zapis rozgrywki z bety. Kondzio player grał na PC, a jego film trwa aż 30 minut.

KromkaChleba

Youtuber o nazwie KromkaChleba przygotował materiał, w którym prezentuje najważniejsze informacje o becie SWBF2.

W dzisiejszym materiale powiem Wam wszystko co powinniście o Niej wiedzieć, jakie tryby gry na Was czekają, jakimi klasami możecie się wypróbować i wiele więcej. Miłego oglądania, czołem!

Dakann

Grzegorz prezentuje swój zapis rozgrywki w betę SWBF2. Mimo niskiej jakości audio, materiał jest całkiem ciekawy, ponieważ Dakann to długoletni fan Gwiezdnych Wojen. Film trwa 15 minut.

Biblioteka Ossus

Jednym z najciekawszych materiałów dotyczących bety jest film Piotra „Yako” Wasiaka. Był on razem z Kondziem Player w firmie DICE, która jest odpowiedzialna za tworzenie nowego Battlefronta. W filmie Piotr opisuje swój wyjazd do Sztokholmu oraz przedstawia swoją opinię o becie.

21 września miałem okazję odwiedzić Studio DICE w Sztokholmie i pograć w wersję BETA Battlefronta 2. W kilku kolejnych materiałach prezentuję swoje wrażenia z gry.

eapolska

Oficjalny kanał EA Polska zorganizował streamy z bety. W wydarzeniach na żywo dotychczas wzięli udział Kromka Chleba, Kondzio Player oraz Cyrtafix. Każdy ze streamów trwa 3 godziny. Kromka Chleba grał na PS4, natomiast reszta na PC.

Stream Kromki Chleba

Stream Kondzia Player

Stream Cyrtafixa

Starwars.pl

Oczywiście nasz portal również przygotowuje swoje materiały o becie Star Wars Battlefront 2. Już wkrótce poznacie nasze wrażenia i opinie o niej.

Premiera gry Star Wars Battlefront 2 planowana jest na 17 listopada 2017 roku. W roli wydawcy Electronic Arts, a za produkcję odpowiadają Motive Studios, EA DICE oraz Criterion Games. Gra ukaże się na platformy nowej generacji PS4 i Xbox One oraz komputery osobiste.