Electronic Arts poinformowało nas, że najnowsza gra w realiach Gwiezdnych Wojen otrzyma pełną polską lokalizację.

Poznajcie polskiego Vadera

EA rozpoczyna serię materiałów wideo prezentujących gwiazdorską obsadę dubbingu gry Star Wars™ Battlefront™ II. W pierwszym zakulisowym wywiadzie rozmowa jest przeprowadzana z Mirosławem Zbrojewiczem o jego odczuciach towarzyszących odgrywaniu postaci Dartha Vadera. Więcej dowiecie się z załączonego materiału wideo. Aktor już raz użyczył głosu Mrocznemu Lordowi w polskiej wersji „Zemsty Sithów” w 2005 roku.

W Star Wars Battlefront II gracz stanie się częścią nowej przygody w uniwersum Star Wars. Wraz z komandor Iden Versio oraz wieloma spośród ulubionych postaci pozna nową, ekscytującą opowieść dziejącą się po wydarzeniach z filmu „Powrót Jedi”. Tryb wieloosobowy pozwoli graczom wcielić się w słynnych bohaterów gwiezdnej sagi, pilotować niesamowite pojazdy, odwiedzić przepiękne światy i rozwijać swoje umiejętności jako jedna z czterech wyjątkowych klas żołnierskich.

Testy beta trwają jeszcze dzisiaj do godz. 16.00. Premiera gry jest zapowiedziana na 17 listopada tego roku na komputery osobiste PC, Playstation 4 i Xbox One. Posiadacze wersji Deluxe otrzymają dostęp już 14 listopada, a abonenci EA Access i Origin Access mogą zagrać w wersję próbną 10 listopada.

Źródło: link.