Do premiery najnowszej części Gwiezdnej Sagi coraz bliżej. Ostatni Jedi zagości na wielkim ekranie już w grudniu tego roku. Dzięki PCO Group wiemy, jak będą wyglądały zestawy w kinowych barach. Na zgromadzenie całej kolekcji zapewne czeka każdy kolekcjoner takich gadżetów. Niestety będą oni niepocieszeni tym, że będzie tylko jedna wersja kubła na popcorn i napój, które o zgrozo mają tę samą grafikę.

Za to, jeżeli chodzi o same topery umieszczane na pokrywach kubków z napojami, będą w pięciu odsłonach. Jedna będzie przedstawiać Rey z mieczem świetlnym, dwie poświęcone zostaną droidowi BB, za to na dwóch ostatnich znajdzie się szturmowiec i pretorianin. Zdecydowanie zabrakło mi tutaj porgów, które sprawdziłyby się idealnie i spokojnie można by nimi zastąpić drugą jednostkę BB.

Zapewne topery przybrały taką, a nie inną postać, aby materiały promocyjne nie zdradzały zbyt wiele z fabuły przed premierą samego filmu. Wybór grafiki na kubeł do popcornu i tekturowe opakowania jak dla mnie nie był idealny, ale co robić. Zapewne i tak już za pierwszym razem wielu z nas zgarnie wszystkie topery (te z Rogue One były tylko za 5 złoty sztuka) i te trwalsze opakowania. Najtrudniejszym będzie doczekać do grudnia na premierę Ostatniego Jedi.

Źródło: PCO Group.