W dzień (i weekend) taki jak dziś, całkiem sporo z nas planuje oddawać się jednej z nowszych, świeckich tradycji, a mianowicie grillowaniu. Oczywiście najlepiej czynić to gdzieś za miastem, w gronie przyjaciół (z których przynajmniej jeden/jedna powinien umieć gotować), a steki, szaszłyki, burgery, kiełbaski lub warzywa skwierczeć powinny nad węglem drzewnym.

Niestety nie każdy i nie zawsze ma takie możliwości, dlatego też bez problemu nabyć można przenośne grille gazowe, które znacznie łatwiej odpalić i zorganizować.

I to właśnie takie urządzenie chce wam dziś pokazać, bo jeśli jest co lepszego od porządnego, przenośnego gazowego grilla, to jest to porządny, przenośny, gazowy grill Star Wars! A coś takiego naprawdę istnieje i trzeba przyznać, że wygląda świetnie!

Firma Starfire Direct Inc. stworzyła licencjonowany grill Star Wars, który swym wyglądem nawiązuje to myśliwca TIE.

Boczne panele rozkładają się, by ułatwić przygotowanie potraw i ich grillowanie, a sam rożen może naznaczyć nasz posiłek logiem Star Wars!

Oczywiście nawiązania do Gwiezdnej Sagi pojawiają się znacznie częściej, chociażby w formie termometru, który pokazuje, jaka temperatura panuje pod pokrywą.

Warto też dodać, że każdy, kto zakupi grill Star Wars otrzyma na niego 25 lat gwarancji.

Wygląda to wszystko świetnie i niezwykle bajerancko, ale niestety, jak to zwykle w podobnych przypadkach bywa, jest jedno „Ale”. Mowa tutaj oczywiście o cenie. Ta wynosi bowiem prawie 400 USD. Aczkolwiek jeśli kogoś stać, pewnie nad zakupem nie będzie się zbyt długo zastanawiał 🙂

Chętni grill mogą nabyć na przykład tutaj>> a wszystkich zachęcamy do zapoznania się z innymi, unikatowymi gadżetami Star Wars>>