Na oficjalnym gwiezdnowojennym kanale na youtube pojawił się nowy film w ramach akcji „Force For Change”. Jego główną gwiazdą jest Warwick Davis. Zabiera on widzów na wycieczkę po wirtualnym planie zdjęciowym filmu o młodym Hanie Solo. W pewnym momencie na ekranie pojawiają się reżyserowie Phil Lord oraz Chris Miller i tutaj sytuacja robi się o wiele ciekawsza.

Warwick i duet reżyserów zdradzają nam dwie ciekawostki na temat kręconego filmu. Wiemy już, że pojawi się w nim nowy gatunek obcych, a którego dzięki uprzejmości Phila mogliśmy zobaczyć w całej okazałości. Dodatkowo obecność samego Warwicka została uznana za spoiler, co może sugerować, że również zobaczymy go w filmie. Przypomnij, że aktor ten pojawił się również w dwóch ostatnich filmach, gdzie zagrał obcego Wollivana oraz Weeteef Cyubee.

Jak to ujął Phil Lord zdradzając nam informacje o nowym obcym – ludzie lubią oglądać różne rzeczy, to jest ładny plan zdjęciowy i chcę by go zobaczyli. Zgadzam się z tą logiką w całości i oczekuję na więcej informacji z planu.

Film pojawi się na kinowych ekranach 25 maja 2018. Reżyserują go wspólnie Phil Lord i Christopher Miller, a na ekranie zobaczymy takich aktorów jak Alden Ehrenreich, Woody Harrelson, Donald Glover, Emilię Clarke i wielu innych.