Jeśli podobał się Wam Łotr 1, albo wręcz zachwycił, to zapewne czytaliście już książkę Katalizator, która jest do niego bezpośrednim wprowadzeniem? Nie???? To niedopatrzenie trzeba czym prędzej naprawić! A teraz nadarza się ku temu świetna okazja, bowiem w naszym nowym konkursie mamy takie oto nagrody:

3x książka Katalizator

Katalizator

Tym razem konkurs znów odbywać będzie się w formie facebookowego głosowania emotkami. Głosować będziecie na Orsona Krennica i Galena Erso, bo to właśnie oni grają pierwsze skrzypce w powieści. A że jej tytuł kojarzy się naszemu naczelnemu z motoryzacją (trzeba mu wybaczyć, bo jest człowiekiem starszej daty), to poza tym, że wybierzecie swego faworyta, napisać będziecie musieli, jakim samochodem by według Was jeździł 🙂

Głosy należy oddać za pośrednictwem Facebooka w taki sposób:
1. Polubić wskazany post na Facebooku (o ten >>) odpowiednią emotikoną/reakcją (Like – Galen, Love – Orson);
2. Na początku komentarza, napisać wybrany przez siebie typ;
3. A następnie napisać, jakim samochodem jeździłby według Was, Wasz faworyt.

Wszystko jasne? No to do dzieła! ?

Wśród wszystkich prawidłowych zgłoszeń wybierzemy te, które spodobają nam się najbardziej, a autorów (lub autorki) nagrodzimy. Konkurs trwa od 13.04.2017, do 30.04.2017.

A by było już w pełni oficjalnie, oto regulamin:
1. Organizatorem konkursu jest wydawca serwisu starwars.pl, a sponsorem wydawnictwo Uroboros.
2. Konkurs skierowany jest do wszystkich pełnoletnich internautów lub osób powyżej 14 roku życia za zgodą prawnych opiekunów.
3. W konkursie wezmą udział wszyscy, którzy od 13.04.2017, do 30.04.2017 wykonają zadanie konkursowe.
4. Sprawy nieuregulowane regulaminem konkursu rozstrzygają organizatorzy.
5. Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo zmian niniejszego regulaminu.
6. Finał konkursu odbędzie się 5.05.2017, a laureatów wyłoni jury powołane przez organizatora wybierając najbardziej interesujące komentarze spośród wszystkich poprawnie zgłoszonych do konkursu.
7. Nagrody w konkursie to 3x książka Katalizator.
8. Administratorem danych osobowych zbieranych i przetwarzanych w ramach niniejszego Konkursu jest Organizator – PPHU Pole Position. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne dla realizacji prawa do nagród.
9. Informacja o Laureacie będzie dostępna na stronie starwars.pl oraz na profilu facebookowym portalu, a zwycięzca powiadamiany będzie w odpowiedzi do swego komentarza.
10. By ubiegać się o nagrodę należy:

1. Polubić wskazany post na Facebooku (o ten >>) odpowiednią emotikoną/reakcją (Like – Galen, Love – Orson);
2. Na początku komentarza, napisać wybrany przez siebie typ;
3. A następnie napisać, jakim samochodem jeździłby według Was, Wasz faworyt.

Jeden uczestnik może pozostawić tylko jeden komentarz. Laureatów konkursu wyłoni jury nagradzając najbardziej interesujące i/lub oryginalne wypowiedzi.
11. Na podstawie bezwzględnie obowiązujących przepisów Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r.o ochronie danych osobowych, Uczestnicy Konkursu mają prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz zgłoszenia żądania zaprzestania ich przetwarzania. Prawo to może być wykonywane poprzez przesłanie odpowiedniego wniosku w formie pisemnej na adres: PPHU Pole Position, ul. Ściegiennego 69/4, 30-809 Kraków.
12. Uczestnik jest zobowiązany niezwłocznie powiadomić Organizatora o zmianie adresu lub innych danych podanych w formularzu rejestracyjnym. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za podanie przez Uczestnika Konkursu niewłaściwego adresu, lub innych danych uniemożliwiających jego identyfikację dla celów wyłonienia zwycięzcy i/lub wręczenia nagród.
13. Dane osobowe Uczestników Konkursu będą przetwarzane przez PPHU Pole Position z siedzibą w Krakowie, ul. Ściegiennego 69/4. Po wykonaniu wszystkich czynności związanych z realizacją Konkursu, wszelkie dane osobowe Uczestników, którzy wzięli udział w Konkursie, zostaną poddane anonimizacji, z wyjątkiem sytuacji, w których dane osobowe Zwycięzców z mocy prawa podlegają archiwizacji (rozliczenie podatkowe).