Nasze oczekiwanie na pierwszy dodatek do gry Star Wars: Przeznaczenie – Duch Rebelii – jest już na szczęście na ostatniej prostej (przypomnijmy, że oficjalna premiera nastąpi już 4 maja), ale w międzyczasie poznaliśmy tytuł kolejnej odsłony gry.

Jeszcze podczas Star Wars Celebration w Orlando ogłoszone została, że będzie on nosił tytuł Empire at War (Wojna w Imperium? Imperialna Wojna? A może najbardziej dosłowne Imperium w stanie wojny?). Przy okazji ujawniono też pierwszą kartę promującą dodatek – znaną z serialu Rebelianci Sabine Wren.

Trzeba przyznać, że na pierwszy rzut oka wydaje się ona bardzo dobra. A drugi rzut oka sprawia, że jest jeszcze lepsza 🙂 A do tego ta fantastyczna ilustracja, która w wersji promo wygląda jeszcze lepiej.

Przy okazji imprezy w Orlando otrzymać można było także promocyjne karty Jyn Erso, Dyrektora Krennica oraz właśnie wspomnianej Sabine Wren. Wyglądają one naprawdę wspaniale, więc jest czego pozazdrościć szczęśliwcom, którzy tam byli. Miejmy nadzieję, że jeszcze kiedyś będzie okazja je zdobyć.

A skoro mowa o trudnych do zdobycia kartach promocyjnych, to kilka dni temu ujawniono nagrody, o jakie walczyć będą uczestnicy zbliżających się Mistrzostw Świata. Poza standardowymi w takich przypadkach medalach, pucharach i nieśmiertelną sławą, wśród nagród pojawi się także promocyjna wersja Mon Mothmy.

Niestety dla ogromnej większości z nas i ta karta znajduje się na razie jedynie w sferze marzeń. Na pocieszenie zostaje nam wspomniany Duch Rebelii, który dodatkowo uprzyjemni i tak już całkiem miłą okoliczność, jaką będzie długi weekend majowy.

Aczkolwiek jeśli jeszcze nie zamówiliście nowych boosterów, zróbcie to czym prędzej w jednym z naszych zaprzyjaźnionych sklepów, bo coś nam mówi, że rozchodzić się one będą jak świeże bułeczki: