Gratka dla kolekcjonerów oraz każdego fana gwiezdnej sagi zbudowanej z klocków. Do salonów prasowych zawitał nowy marcowy numer Magazynu LEGO Star Wars, w cenie 9,90 zł, a wraz z nim wyjątkowa mini zestaw LEGO Statek Rebeliantów „Duch”, czyli pojazd znany nam z serialu Rebelianci.

Na 36 stronach pisma znajdziemy standardowo dawkę komiksów, biogramy znanych bohaterów z uniwersum, różnorodne gwiezdne ciekawostki, opisy klockowych zestawów, zagadki, rebusy i wykreślanki oraz plakat z bohaterami Rebeliantów.

O czym dowiemy się z marcowych komiksów? „Jazda na oklep” opowiada historię klonów żyjących w starej rebelianckiej maszynie kroczącej AT-TE, których to odwiedziliśmy w jednym z odcinków drugiego sezonu Rebeliantów, a którzy natknęli się na ogromnego Acklaya. W „Na Ratunek Sokołowi Milenium” dowiemy się jaki chytry plan wymyślił Hutt Jabba, aby zwabić Hana Solo w pułapkę. Jak zakończy się spotkanie klonów z ogromną bestią i czy Leia udaremni kradzież starego frachtowca? Tego dowiecie się w nowych komiksach.

Statek „Duch” prezentuje się znakomicie i jest na pewno wartościowym dodatkiem do kolekcji dla każdego zbierającego klockowe zestawy. Możecie go obejrzeć w całości na poniższym zdjęciu.

Następny numer trafi do sprzedaży już 30 marca, a dodatkiem do niego będzie wyjątkowa mini figurka LEGO Imperialny Kierowca Bojowy. Jeżeli nie udało wam się dostać lutowego magazynu, warto sprawdzić salony sieci Empik, które często mają w ofercie starsze numery.