Bestsellery Empiku 2016 to wynik całorocznych wyborów klientów salonów Empik i empik.com. Każdy zakup to głos oddany w tym największym plebiscycie kulturalnym w Polsce. Statuetki zostaną przyznane w 11 kategoriach dla najlepiej sprzedających się tytułów, które ukazały się w 2016 roku. Pięciu literackich, dwóch muzycznych, trzech filmowych i dla gry multimedialnej.

Właśnie dowiedzieliśmy się, że wydanie na DVD, filmu Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy, którego dystrybutorem jest Galapagos, jest Bestsellerem Empiku 2016 w kategorii Film zagraniczny.

Bestsellery empiku 2016

Bestsellery Empiku 2016 w telewizji

Tegoroczna gala Bestsellery Empiku 2016 była transmitowana na żywo 7 lutego na antenie telewizji TVN. Podczas uroczystości wystąpiło wiele znakomitych gwiazd. Gospodarzem wieczoru był Marcin Prokop. Do rąk laureatów powędruje zupełnie nowa, premierowa statuetka Bestsellera Empiku. Zaprojektował ją zespół Jana Strumiłło, znanego m.in. z realizacji dla Muzeum Żydów Polskich POLIN i Centrum Sztuki Współczesnej w Warszawie.

Jest to niebywały sukces, ponieważ pokazuje on jak wielu fanów w Polsce ma ten film.

Jeśli interesuje was jak prezentuje się wydanie filmu Przebudzenie Mocy na Blu-ray 3D, to zapraszamy do naszej recenzji – RECENZJA FILMU – PRZEBUDZENIE MOCY 3D WYDANIE KOLEKCJONERSKIE

Gratulujemy Galapagosowi statuetki!