Jak zapewne wszyscy z Was wiedzą we wtorek odeszła od nas Carrie Fisher (a wczoraj jej matka). Na tę smutną wieść zareagował niemal cały aktorski (i nie tylko) świat śląc swe kondolencje i dzieląc się wspomnieniami o aktorce.

Podobnie uczynił wcielający się w postać Poe Damerona aktor Oscar Isaac za pośrednictwem portalu Facebook. Przy okazji ujawnił on zdjęcie Carrie Fisher oraz Marka Hamilla w strojach, w jakich zobaczymy ich w Epizodzie 8.

Oczywiście to, co zobaczycie poniżej jest minimalnym, ale jednak SPOILEREM, także scrollujcie niżej na własną odpowiedzialność.

Oto wspomniany wpis:

Słabiej widoczny kostium Luke’a jest jedynie fragmentaryczny, natomiast Carrie jako Leia, o ironio, wciąż najwyraźniej nosi żałobę po Hanie. Może się też zdarzyć, że stroje te postacie przywdziały na ceremonię pogrzebu Hana Solo, o której to scenie słyszeliśmy plotki (niepotwierdzone).

Natomiast co do samego przekazu wpisu Isaaca, to rzuca on nowe światło na Carrie Fisher. Nie sposób też nie zgodzić się z faktem, że będziemy za nią tęsknić!