Dotychczasowe konkursy się pokończyły, ale zbliżający się nowy, 2017 rok przywitać trzeba godnie i wkroczyć w niego rozdając kolejne nagrody.

Tym razem ich sponsorem jest Galakta, czyli wydawca świetnej gry karcianej (z elementami kostkowymi), o której pisaliśmy już nie raz – Star Wars: Przeznaczenie. I to właśnie ona jest do wygrania, a dokładniej:

1x zestaw podstawowy Kylo Ren

konkurs star wars przeznaczenie

1x zestaw podstawowy Rey

konkurs star wars przeznaczenie

A do tego nagrody pocieszenia w postaci plakatów gry Star Wars: Przeznaczenie (sztuk 5) oraz filmu Łotr 1 (sztuk 1).

Aby powalczyć o te nagrody trzeba opowiedzieć się po jednej ze stron i wybrać swego przedstawiciela. Brzmi skomplikowanie? Nic bardziej mylnego!

Wystarczy wejść na Facebooka i:
1. Polubić wskazany post (o ten >>) odpowiednią emotikoną/reakcją (Like – Bohaterowie, Love – Złoczyńcy);
2. Na początku komentarza, napisać jaką postacią wybranej strony najchętniej gralibyście w grze Star Wars: Przeznaczenie,
3. A następnie swój wybór krótko uzasadnić.

Wśród wszystkich prawidłowych zgłoszeń wybierzemy te, które spodobają nam się najbardziej, a ich autorów nagrodzimy. Konkurs trwa od 28.12.2016, do 15.01.2017.

A jeśli bakcyla związanego ze Star Wars: Przeznaczenie złapiecie (albo już złapaliście), to swoje kolekcje z łatwością uzupełnicie w jednym z naszych zaprzyjaźnionych sklepów:

A oto zwycięzcy:

Startery:
Mateusz Bral
Jerzy Grajdek

Plakat Łotra 1:
Maciej Duda

Plakaty Przeznaczenia:
Dawid Buca
Yukio Mishima
Monika Czeżyk
Kuba Badziąg
Jakub Karaś

A wracając do konkursu, by było już w pełni oficjalnie, oto regulamin:
1. Organizatorem konkursu jest wydawca serwisu starwars.pl, a sponsorem wydawnictwo Galakta.
2. Konkurs skierowany jest do wszystkich pełnoletnich internautów lub osób powyżej 14 roku życia za zgodą prawnych opiekunów.
3. W konkursie wezmą udział wszyscy, którzy od 28.12.2016 do 15.01.2017 wykonają zadanie konkursowe.
4. Sprawy nieuregulowane regulaminem konkursu rozstrzygają organizatorzy.
5. Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo zmian niniejszego regulaminu.
6. Finał konkursu odbędzie się 17.01.2017, a laureatów wyłoni jury powołane przez organizatora wybierając najbardziej interesujące komentarze poprawnie zgłoszone do konkursu.
7. Nagrody w konkursie to 1x zestaw startowy Kylo Ren oraz 1x zestaw startowy Rey, a także w ramach nagród pocieszenia 5x plakat gry Star Wars: Przeznaczenie oraz 1x plakat filmu Łotr 1..
8. Administratorem danych osobowych zbieranych i przetwarzanych w ramach niniejszego Konkursu jest Organizator – PPHU Pole Position. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne dla realizacji prawa do nagród.
9. Informacja o wyłonionych Laureatach będzie dostępna na stronie starwars.pl oraz na profilu facebookowym portalu, a zwycięzcy powiadamiani będą w odpowiedziach do swoich komentarzy.
10. By ubiegać się o nagrodę należy:

a) Polubić na Facebooku wskazany post (o ten >>) odpowiednią emotikoną/reakcją (Like – Bohaterowie, Love – Złoczyńcy);
b) Na początku komentarza, napisać jaką postacią wybranej strony najchętniej gralibyście w grze Star Wars: Przeznaczenie,
c) A następnie swój wybór krótko uzasadnić.

Jeden uczestnik może pozostawić tylko jeden komentarz. Laureatów konkursu wyłoni jury nagradzając najbardziej interesujące i/lub oryginalne wypowiedzi.
11. Na podstawie bezwzględnie obowiązujących przepisów Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r.o ochronie danych osobowych, Uczestnicy Konkursu mają prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz zgłoszenia żądania zaprzestania ich przetwarzania. Prawo to może być wykonywane poprzez przesłanie odpowiedniego wniosku w formie pisemnej na adres: PPHU Pole Position, ul. Ściegiennego 69/4, 30-809 Kraków.
12. Uczestnik jest zobowiązany niezwłocznie powiadomić Organizatora o zmianie adresu lub innych danych podanych w formularzu rejestracyjnym. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za podanie przez Uczestnika Konkursu niewłaściwego adresu, lub innych danych uniemożliwiających jego identyfikację dla celów wyłonienia zwycięzcy i/lub wręczenia nagród.
13. Dane osobowe Uczestników Konkursu będą przetwarzane przez PPHU Pole Position z siedzibą w Krakowie, ul. Ściegiennego 69/4. Po wykonaniu wszystkich czynności związanych z realizacją Konkursu, wszelkie dane osobowe Uczestników, którzy wzięli udział w Konkursie, zostaną poddane anonimizacji, z wyjątkiem sytuacji, w których dane osobowe Zwycięzców z mocy prawa podlegają archiwizacji (rozliczenie podatkowe).