Firma Bioware i Lucasfilm ogłosiły premierę nowego rozszerzenia do gry Star Wars: The Old Republic w ramach historii Knights of the Old Republic, której The Battle of Odessen będzie finałowym rozdziałem.

W nim to Arkann rozpoczyna ofensywę na pełną skalę przeciwko siłą Outlandera, który wciąż nie może się otrząsnac po zdradzie, której dopuścił się droid SCORPIO. Tym niemniej jego siły muszą podjąć ostatni, desperacki wysiłek i stanąć do bitwy, która zadecyduje o losach galaktyki, a także da podwaliny pod zupełnie nową historię, która zadebiutuje już jesienią – Knights of the Eternal Throne.

Rozszerzenie The Battle of Odessen dla wybranych subskrybentów dostępne będzie od 9 sierpnia, natomiast dla wszystkich bez wyjątku od 11 sierpnia. A oto jego trailer:

Jednak to nie wszystkie atrakcje, którymi cieszyć mogą się gracze Star Wars: The Old Republic. Każdy z graczy może teraz bowiem zagrać w pierwszy rozdział historii Knights of the Old Republic za darmo, dla subskrybentów darmowe są wszystkie jej rozdziały, aż do ostatniego, szesnastego. Przez całe lato gracze mogą także brać udział w evencie Ciemna vs Jasna, by zdobywać nowy, epicki sprzęt oraz podejmować wybory, które ostatecznie mogą zadecydować o losach galaktyki.

Jeśli zatem nie jesteście jeszcze graczami Star Wars: The Old Republic, teraz jest najlepszy czas, by to zmienić!